Postupem času jsme se rozhýbali

MŽ „A“  U-13

Zimní liga Meteor

FKDJM : Kralupy nad Vltavou 15:2 (6:1)

Sestava: Kulhavý, Bednář, Novák, Stříbrský, Rypota, Prüher, Bartoš, Krameš, Kapek, Němec, Nguyen M., Poustka.

Střelci: Nguyen M. 4x, Krameš 3x, Němec 2x, Rypota 2x, Stříbrský, Prüher, Kapek, Poustka.

Shrnutí: Před dnešním utkáním došlo k nečekaným změnám, kdy nám byl přesunut o hodinu a půl déle začátek utkání. Cestovat zpět se moc nevyplácelo, tak jsme společně vyrazili do nedaleké restaurace, kde jsme si dali všichni dobrý hovězí vývar, pití do karaf vodu s citrónem a přitom sledovali finále Petry Kvitové. Posilněni jsme se šli připravovat na zápas. Úvod zápasu byl z naší strany nepřesný s málo pohybem. Postupem času jsme se rozhýbali a přebírali kontrolu nad hrou. Druhý poločas jsme už řídili hru přesvědčivěji než první poločas. Přesto jsme dělali dost chyb v zakládání útoku. Standardní situace také nebyli dneska zrovna moc přesvědčivé, takže máme na čem pracovat v dalších trénincích.