Poslední zápas 

SPŘ 2006 

FK Admira Praha : FK Dukla JM  (23:11) 

Sestava: 
1.hř. Bryscejnová, Krameš, Nguyen M., Nguyen F., Stříbrský, Hrabáč, Razesberger, Poustka, Hornek. (11:6) 
2.hř. Vagenknecht, Míka, Štěpán, Kulhavý, Berisha, Kendra, Forejt, Novák, Bednář. (12:5) 

Shrnutí: Poslední utkání v sezóně jsem odehráli u lídra naší soutěže Admiře Praha. Do posledního utkání jsme chtěli dát všechno, co jsme se naučili a na konci uviděli jaký z toho bude výsledek. Domácí byli nad naše síly, ale myslím si, že jsme to domácím nedali zadarmo. Všichni makali a chvílemi jsme hráli hodně vyrovnanou partii. Každý hrál momentálně na hraně své výkonnosti. Na prvním hřišti to bylo po půlce utkání 4:4, super. Na druhém hřišti nám naopak úvod utekl (7:1). Po výměnně hřišť se hrál otevřený fotbal nahoru a dolů. V závěrečných minutách, kdy jsme stahovali domácí o rozdíl 3-4 branek, jsme vrhli vše do útoků, šancí mnoho, ale góly dávali domácí bohužel z brejků. Klukům nelze nic vytknout za závěr. Cítili šanci, nechali na hřišti vše, na co momentálně měli. Za to si zaslouží velkou pochvalu. Opět jsme odehráli utkání s 10ti kluky ročníku 2007, takže za mne paráda. 

Chtěl bych poděkovat všem rodičům za podporu při utkáních během celé sezóny. Byli jste perfektní a svým fanděním máte i velký podíl na výkonech svých kluků a holek. 

Velice rád bych poděkoval klukům z ročníku 2007, kteří odehráli celou sezónu s o rok staršími kluky. Nebylo to jednoduché, ale kluci se s tím poprali skvěle, byly tam výkyvy ale super. 
Díky: Kendra Adam (líídr), Razesberger Matyas (bojovník), Forejt Jan (běžec), Novák Jan (turista :)), Bednář Petr (papírek), Vagenknecht Jan (díra), 
Stříbrský Jan (moták), Hornek Lukáš (forest), Poustka Lukáš (levačka), Obergruber Thomas (střelec). 

Kluci ročníku 2006 odcházejí do mladších žáků. I jim velké díky, oni museli být tahouni na svých hřištích a myslím že jim to hodně pomohlo. Byli na ně větší nároky, museli táhnout mladší kluky. Brali zodpovědnost na sebe, na tréninku byli tahouni a příklady pro mladší kluky. 
Díky: Bryscejnová Nikola (díra), Kapek Milan (hlavičkář), Míka Matyáš (kápo), Krameš Jakub (messi), 
Kulhavý Jakub (letadlo), Berisha David (turista), Pampurik Petr (pampíňu), Nguyen Marek (sprinter), Nguyen Filip (kecal), 
Nováková Ema (nepustím), Štěpán Petr ( kapitán). 

Celkové umístění na 8.místě s 22 body. (skóre – 338:381) 

Všem děkuji za skvělou sezónu 2016/2017. 

Daniel Obergruber