Poslední domácí utkání

Dukla JM „A“ – Aritma

Starší přípravka, ročník 2009

V předposledním mistrovském utkání této sezóny, a v posledním domácím zápase, jsme na Mikulce v dohrávce odloženého utkání přivítali tým Aritmy Praha. Utkání se odehrálo v pátek, 24.05.2019 od 18 hod. místo tréninkové jednotky. Proti papírově nejslabšímu soupeři naší soutěže jsme si chtěli zahrát kombinační fotbal a pořádně si zastřílet. Nicméně úvodní čtvrtina napověděla, že nám soupeř nedá nic zadarmo a utkání nebude tak jednoduché, jak bychom si představovali.

Sestava 1. hřiště: Meduna, Kakos, Nevdashov, Tvrdek, Šefraný, Ešner, Topič

Výsledek: 15 – 5

Čtvrtiny: 3 – 2, 4 – 1, 4 – 1, 4 – 1

Na tomto hřišti mělo utkání po pomalém rozjezdu celkem hladký průběh. Střelecky se tradičně prosazoval Marek Ešner, nadstandardní výkon předvedl Jáchym Topič. Kluci podali celkem kompaktní výkon bez velkých pochyb o výsledku utkání. K vidění byly hezké fotbalové akce zakončené neméně pěknými góly.

Sestava 2. hřiště: Dovolil (Bártů), Válek, Enenkel, Baleja, Knápek, Nedvěd, Hiduts

Výsledek: 17 – 12

Čtvrtiny: 2 – 6, 5 – 2, 7 – 2, 3 – 2

K údivu nerozkoukaného brankáře Kuby Dovolila jsme na tomto hřišti v 10. minutě prohrávali 0 – 6. Po vystřídání gólmana začali naši kluci utkání postupně otáčet. Průběh byl dramatický a emotivní. Po tradičně silné tahounské ose Baleja – Knápek – Nedvěd se na soupeře valil jeden útok za druhým. Produktivita ku podivu poměrně vysoká. Méďa zaznamenal dva parádní góly hlavou.

Celkový výsledek: 32 – 17

Branky: Ešner 7x, Knápek 7x, Topič 5x, Nedvěd 4x, Baleja 3x, Tvrdek 2x, Válek 1x, Šefraný 1x, Hiduts 1x, Enenkel 1x

Trenéři: Dovolil, Meduna, Tvrdek, Knápek

Další výsledky naší soutěže: Xaverov – FA 24:24, Háje – Střešovice 34:22, Admira – Podolí 22:24, Motorlet – Braník 20:33

V posledním mistrovském utkání této sezóny se utkáme na venkovním hřišti proti jihoměstskému rivalovi z Hájů. Zápas proběhne v neděli, 09.06.2019 od 12:15 hod.