Poslední 3 přípravná utkání na celé hřiště

MŽ „A“  U-13

Sestava: Vagenknecht, Bednář, Pampurik, Čunát, Nguyen F., Nguyen M., Stříbrský, Krameš, Kapek, Němec, Poustka, Rypota, Prüher, Obergruber, Kulhavý.

1. FKDJM : Dukla Praha U-13   (7:13)        Hráno 1×40 min a 1x 25 min.

Střelci: Kulhavý 3x, Čunát, Prüher, Němec, Krameš

Shrnutí: Na tento zápas, který se hrál v areálu ZŠ Dědinova, jsme vyrazili celý tým společně MHD. Bylo to naše druhé utkání na celé hřiště a podle toho také vypadal úvod zápasu. Ztráceli jsme se v prostoru. Dukla střídala celé jedenáctky a to se časem ukázalo jako rozhodující. S jednou partou jsme drželi krok, bohužel s druhou kvalitnější partou jsme ztráceli. Poločas 4:1. V  průběhu druhého poločasu jsme se dostali na rozdíl jedné branky, ale po příchodu druhé party opět nastal odskok ve skóre. V závěru už jsme pouze upravili skóre. Myslím si, že jsme podali kvalitní výkon, bojovný, náročný na běhavost, ale i předvedli nějaké pěkné akce směrem dopředu. V zadních řadách jsme dělali mnoho laciných a základních chyb.

2. FKDJM : Sokol Kolovraty  (13:2)     Hráno 2x 35 min

Střelci: Obergruber 5x, Krameš 2x, Prüher 2x, Němec 2x, Kapek, Stříbrský.

Shrnutí: V začátku utkání jsme se 10 minut hledali, domácí nás vysoko napadali, byli jsme zbrklí na míči, často jsme míč kopali z jedné a navíc nepřesně. Nevyužívali jsme při zakládání útoku celé hřiště, neustále jsme se tlačili s míčem do středu, kde jsme si to sami komplikovali. První gól jsme vstřelili po rohu a pomalu se uklidnili, začali lépe kombinovat a domácí přehrávat. Poločas jsme již dohrávali s naší převahou. Začátek druhého poločasu opět stejný průběh jako v prvním poločase. Ale časem domácím došly síly a my navýšili skóre krásnými brankami. V tomto zápase jsme kluky protočili na všech pozicích, od krajních obránců, záložníků až po stopery, útočníky a střední záložníky.

3. FKDJM U-13 : FKDJM U-15  (1:10)     Hráno 2x 35 min.

Střelci: Krameš

Shrnutí: Třetí utkání v pěti dnech bylo naše poslední před začátkem jarní části. Klukům jsme říkali, ať nepočítají skóre, ale ukážou nám osobní bojovnost, nasazení, nevypuštění soubojů a k tomu všemu přidat to, co po nich chceme. První poločas jsme prohráli 4:0, starší kluci nás přehrávali, ale měli jsme také zajímavé akce, které jsme nedotáhli do konce. Během druhého poločasu jsme obdrželi rychle za sebou několik branek. Pozitivní bylo, že jsme to pouze nedohráli na půl plynu, ale makali až do posledních minut. Odměnou nám byla branka. Opět dnes musím kluky pochválit, že se nebáli hrát pod tlakem, neuhýbali ze soubojů a chtěli hrát a to bylo to pozitivní. Chybiček tam bylo mnoho, ale ty jsou v každém utkání.

Příští týden začíná soutěž, tak doufám že jsme dobře nachystaní. Teď jen, aby byli kluci zdraví  a uvidíme……