Porážka od nejlepšího

Dukla JM „A“ – Xaverov

Starší přípravka, ročník 2009

V souboji s prvním celkem tabulky, dosud neporaženým celkem Xaverova, jsme v sobotu, 06.04.2019 na domácím hřišti na Mikulce zaostávali téměř ve všech činnostech. Opět se nedařilo střelecky, obrana byla přetížená a útoky soupeře nestačila bránit. Ve fotbalových dovednostech jednotlivců, ale i v týmovém pojetí byl soupeř jednoduše lepší. Nezbývá než na dvě porážky v posledních dvou zápasech zapomenout a jít dál od zápasu k zápasu.

Sestava 1. hřiště: Meduna, Válek, Nevdashov, Tvrdek, Topič, Šefraný, Ešner

Výsledek: 2 – 13

Čtvrtiny: 0 – 3, 1 – 4, 1 – 3, 0 – 3

Nejistý výkon brankáře podpořený zmatenou obrannou hrou s nízkou dávkou úspěšnosti v zakončení byl důvodem neúspěchu na tomto hřišti. Věříme, že všechno zlé je k něčemu dobré, kluci se z bolavé porážky rychle oklepou, zapomenou a v příštím utkání budeme chtít dokázat, že v soutěži patříme k nejlepším.

Sestava 2. hřiště: Dovolil, Vrána, Kakos, Baleja, Knápek, Enenkel, Nedvěd

Výsledek: 7 – 13

Čtvrtiny: 1 – 1, 1 – 5, 1 – 5, 4 – 2

Trápení v útočné fázi a nedůsledná a nedůrazná obrana byla obrazem hry tohoto týmu. Jediné, co nám nějakým způsobem fungovalo, byla středová řada s kapitánem Kájou Balejoua Ondrou Knápkem. Oba tito borci dali dohromady více než polovinu branek DJM v celém zápase.

Celkový výsledek: 9 – 26

Branky: Knápek 3x, Nedvěd 2x, Baleja 1x, Enenkel 1x, Tvrdek 1x, Nevdashov 1x

Trenéři: Dovolil, Meduna, Tvrdek, Knápek

Další výsledky naší soutěže: Braník – FA 58:12, Motorlet – Admira 31:19, Střešovice – Podolí 22:28, Háje – Meteor 14:34

Klíčové utkání jarní části mistrovské soutěže nás čeká v sobotu na domácím hřišti na Mikulce od 12:15 hod. proti ABC Braník.