Po půli velký obrat

Dukla JM, tým B – SK Hamr

Ročník 2009

V sobotu, 11.05.2019 jsem na domácím hřišti přivítali nevyzpytatelný tým SK Hamr. S cílem nepokazit si hezkou bilanci jarní neporazitelnosti jsme vstoupili do utkání a během první půle hned dostali pár facek, ze kterých jsme se v průběhu druhé půle a po přeskládání sestavy museli otřepat a výsledek otáčet, abychom v závěru zachraňovali remízu v utkání.

Sestava:Zach, Vihan, Kozlovskyj, Němec, Baleja, Foltýn, Zemánek, Hiduts, Kalmus, Topič, Válek, Enenkel, Phi Hoang

Naštěstí se Marek Enenkel při svých propastných herních výkyvech v sobotu nacházel zrovna v horní části své výkonnostní křivky a čtyřmi brankami se výrazně podílel na cenné remíze. Standardně nadstandardní výkon podal opět Kája Baleja. Svým premiérovým zářezem do pažby v dresu DJM prezentoval svůj výkon Ondra Němec. Celkově se utkání hrálo ve vysokém tempu a byli jsme překvapeni kvalitním výkonem našeho dnešního soupeře.

Výsledek: 8 – 8

Čtvrtiny: 2 – 3, 1 – 3, 2 – 1, 3 – 1

Branky: Enenkel 4x, Baleja 2x, Němec 1x, Topič 1x

Ostatní výsledky uplynulého kola: Čakovice – ČAFC 11:9, ELFA – Podolí 4:7, Bohnice – Březiněves 4:6, Barrandov – Vinoř 3:15

Trenéři: Dovolil, Tvrdek

Další utkání odehrajeme v pátek, 17.05.2019 od 17:00 hod. na hřišti ČAFC.