Po posvícení přišla ….. studená sprcha.

V sobotu 3.10. se náš tým přihlásil hned ke dvěma turnajům najednou. Hned sedmnáct hráčů tak dostalo příležitost předvést, co se v tréninku naučili. Snad právě to svazovalo našim klukům nohy a na výsledky sobotních turnajů na čafce a v Labském Kostelci nebudou asi vzpomínat v nejlepším.

Na čafce jsme odehráli pouze dva kvalitní zápasy (remíza s Podolím a těsná prohra se Slavií). Dukla Praha, Union Vršovice a Motorlet byly opravdu nad naše síly, a tři vysoké porážky toho byly smutným důkazem.

V Labském Kostelci jsme nastoupili s několika turnajovými nováčky, kteří si tak připsali své první „soutěžní“ starty za Duklu JM a čtyři „mírné“ porážky rozhodně nejsou ostudou.

Ne že,by kluci neuměli kopnout do míče. Spíše nás při hře omezovala absence přihrávek, důsledného bránění a naopak časté „houfování“ a nesoustředěnost při hře samotné.

Nevadí, i porážky se musíme naučit přijímat a do budoucna se jistě všichni budeme snažit na odstranění nedostatků při hře. Radost ze hry je však stále naším krédem a dokázat to můžeme hned následující neděli, při turnaji Ministar, který pořádáme na Mikulce.

Nominace a střelené branky MINI CUP (ČAFC PRAHA)

(G) Emma Komárková,Vládík Anděl (2),Ondra Knápek (1),Marek Enenkel (1),Jakub Meduna,

Pavel Tvrdek,Jan Bezouška,Jakub Severin,Lukáš Volf

 

Nominace a střelené branky MINI STAR (SK LABSKÝ KOSTELEC)

(G) Adam Lukáč,Kirill Shvets (1),Kája Baleja (1),Jindra Haas (1),Adam Zach,Dan Deré,

Jiřík Kakos,Horymír Kalmus,