Po pěti kolech spokojenost tak napůl

STARŠÍ DOROST –

Po pátém kole soutěže st. dorostu D-1/A nám patří v tabulce 4. místo…

Bohužel se od začátku potýkáme s nedostatkem hráčů, a tak musím poděkovat klukům z MD, že se nás snaží doplňovat. Pokud se ohlédneme za zápasy, tak asi nejvíc nás mrzí ztráta dvou bodů za remízu 2:2 v Uhříněvsi kde jsme od vítězství nebyli daleko, ale domácím se stav 0:2 podařilo, spíše bojovností, srovnat. Není třeba komentovat zápasy v Březiněvsi (1:11) a s Uhelnými sklady  (11:0), kde nám soupeři vůbec nestačili. Naopak až na dno jsme si museli překvapivě sáhnout v domácím zápase se Sokolem Řepy, avšak jednoznačně naší vinou. Nekoncentrovanost, nesmyslné diskuze (jak s rozhodčím, tak se soupeřem), byly důsledkem nejhoršího zápasu v mém působení v Dukle JM. Naopak fotbalově nám zcela nevyšla první půle na ČAFC a i přes zlepšení v té druhé, soupeř zaslouženě vyhrál a vede tabulku naší skupiny. Jsem rád, že od zápasu s Řepy se chování na hřišti úplně otočilo a věřím, že z toho ve zbytku soutěže budeme těžit.

Zdeněk Růžička