Pěkný zápas

FK Motorlet Praha : FK Dukla JM SPŘ roč.2005  17 : 8

Sestava:

1.hřiště: Vagenknecht, Kapek, Míka, Krameš, Obergruber, Kulhavý, Nguyen F., Štěpán, Kočovský.

2.hřiště: Riedl, Vyjídák, Kudrna, Vožický, Koudelka, Hochmann, Petera, Lejsek, Haišman.

Shrnutí: S prvními dvěma čtvrtinami na obou hřištích (VELKÁ SPOKOJENOST). Kluci roč. 06 drželi krok na svém hřišti, byli vyrovnaným soupeřem. Bohužel ve třetí čtvrtině už začal mít soupeř navrch  a v poslední jsme už jen stínovali  a přestali hrát.

Výsledek – 15:2 (3:1)

Na druhém hřišti byl zápas velice pěkný, hra byla nahoru a dolů. Na pohled asi nejhezčí zápas za celý podzim. Navázali jsme na předešlý výkon z Vyšehradu, hra plná osobních soubojů, kdy jsme se snažili dávat soupeři jen minimum prostoru a sami vyrážet do rychlých brejků. To se nám dařilo a byli z toho góly. Výsledek – 2:6 (2:4)

Chtěl bych poděkovat klukům za celou podzimní část, nebylo to pro kluky moc jednoduché. Skočit z první třídy do Elite. Chvilku nám trvalo se přizpůsobit vyššímu tempu, ale myslím, že postupem času se vše zlepšovalo, ale stále máme na čem pracovat v zimní přestávce. A věřím, že na jaře budeme vyrovnanějším soupeřem ostatním týmům.

Dále bych rád smeknul před kluky roč. 2006, kteří celou podzimní část odehráli proti klukům o rok starším, to by až tak nevadilo, ale že vždy hráli za sebou dvě utkaní s 30 min. pauzou mezi zápasy. Nejprve za svůj ročník a potom se staršími kluky. Asi i tímto jsme v tabulce, tam, kde jsme. Ale o výsledky nejde, teprve se fotbal učí, hodnocení bude, až půjdou do mužů. Teprve tam si můžeme říct, zda jsme byli úspěšní nebo ne.

Děkuji klukům z roč.2007, Buly (Bulíř) a Horina (Hornek) kteří se nebáli jít chytat do branek s o dva roky staršími kluky, a Obrovi (Obergruberovi) že odehrál všechny zápasy se staršími kluky.

Další poděkování směřuje klukům z Julisky. Kteří, když mohli, tak za nás přijeli hrát. Za to bych jim moc rád poděkoval a doufám, že tato spolupráce bude fungovat i nadále. Největší porci zápasů za nás odehráli Voža ( Vožický) a Koudy (Koudelka). Díky

Všem klukům velké díky 🙂