MŽ U-12/U-13

FKDJM „A“ : CU Bohemians Praha 1905  5:4 (2:1)

Sestava: Vagenknecht, Blumenthal, Kavan, Novák, Bednář, Obergruber, Poustka, Szef, Cabala, Klápa, Zouhar, Prüher, Stříbrský.

Střelci: Obergruber 5x

Shrnutí: Dnešní zápas byl z obou stran velmi pěkný, plný výborných osobních výkonů a hrábnutí si na dno. Od prvních minut se hrálo nahoru dolů, každý se snažil, co nejkratší cestou dostat k soupeřově brance. Žádné zdlouhavé rozehrávky, vše přímočarost. Šance byly na obou stranách a gólmani měli také dnes dost práce. V prvním poločase jsme inkasovali branku již v 7 minutě a hosté měli lehce na vrch. Těsně před poločasem jsme otočili skóre na 2:1. Ve druhém poločase jsme měli lehce navrch my a je velká škoda, že jsme nepřidali více gólů. Odskočili jsme na rozdíl 3 branek a hosté už jen snížili na rozdíl jedné. Pochvala pro celý tým.
Příští utkání hrajeme na Stodůlkách v sobotu 9.11. od 13:30 h