Parádní výkon v úmorném horku

Dukla JM – ABC Braník

Ročník 2009

V pořadí pátým mistrovským utkáním jsme pokračovali na domácí půdě na Mikulce v sobotu, 05.05.2018 za velmi teplého počasí. Nepříznivá jarní bilance v poměru 3 porážky a 1 výhra byla pro naše kluky rozhodující motivací. A protože jsme si další porážku nechtěli ani připustit, vletěli naší borci na oblíbeného soupeře jako vítr a s velkou parádou ho z Mikulky vyprovodili krutým výpraskem.

 

Sestava 1. hřiště: Válek, Knápek, Tvrdek, Ešner, Volf, Nevdashov

Výsledek: 19 – 7 (7 – 0, 5 – 1, 3 – 3, 4 – 3)

Na tomto hřišti střelecky vynikl Mára Ešner. Celkem 10 gólů jedním hráčem v utkání jsme již dlouho nezaznamenali. Všichni hráli odpovědně v obraně, zejména v první půli jsme soupeři dovolili vstřelit pouhopouhý jeden gól. Neprůchodná dvojice Tvrdek – Knápekzametala všechno, co prošlo na naší polovinu hřiště a vytrvale zásobovala hroťáka Ešnyho gólovými přihrávkami. Volfíček, po počáteční krátké dezorientaci v prostoru odjezdil druhou půlku způsobem sobě vlastním a dal si dva krásné góly. Denis Nevdashovse bil v obraně jak o život a nedal nikomu nic zadarmo.                                                                                                                

 

Sestava 2. hřiště: Dovolil, Baleja, Nedvěd, Kakos, Enenkel, Černý

Výsledek: 20 – 10 (3 – 4, 4 – 5, 6 – 0, 7 – 1)

Úplně zoufalý byl soupeř z výkonu naší megastar Káji Baleji. Tento fenomenální hráč byl úplně všude. Odehrál důležitou roli na pozici obránce, zabránil velké spoustě příležitostí soupeře. Z pozice obránce dal neuvěřitelných 7 gólů. Nejen hráči soupeře, jejich trenér, ale i někteří rodiče vůbec nechápali, jak by se tento hráč dal zastavit a ubránit. Výborný výkon spoluhráčů na hřišti podpořil svou jistotou a spoustou krásných zákroků v brance Kuba Dovolil. MéďaMárou Enenkelempak už jen trpělivě navyšovali skóre. Řízný bek jako z učebnice je Jiřík Kakos.Černoušekpřišel posbírat pár veledůležitých fotbalových zkušeností.

 

Celkový výsledek: 39 – 17

 

Branky: Ešner 10x, Baleja 7x, Nedvěd 6x, Tvrdek 5x, Enenkel 4x, Volf 2x, Knápek 1x, Válek 1x, Dovolil 1x, Kakos 1x, Černý 1x

 

Trenéři: Tvrdek, Knápek, Dovolil

 

Příští mistrovské utkání odehrajeme netradičně v pátek, 11.05.2018 od 17 hod. na hřišti Aritmy Praha.