Parádní výkon na MINI CUPU

Naše nejmenší naděje dnes opět ukázaly jak se každým odehraným turnajem zlepšují.

Sestava žlutého týmu:

Ahn Do Quang (Billy), Faltys Matyáš, Cherevko Maksym, Juhás Ondřej, Popelář Vojtěch, Unger Eliáš

Sestava červeného týmu:

Čvančara Matěj, Háječek Lukáš, Hejtmánek Lukáš, Kanclíř David, Kolárovec Jan, Michl Matyáš

Trenéři:

Kanclíř Radim, Unger Tomáš

Shrnutí trenéra Tomáše:

Přiznám se, že dnešní turnaj řadím na pomyslné 1.místo ze všech dosavadních turnajů, kterých jsem měl možnost se zůčastnit.

1.místo pro červený tým, 2.místo pro žlutý tým a titul nejlepšího střelce pro Lukáše Háječka je naprosto parádní výkon a důkaz toho, že se máme v budoucnu u tohoto ročníku určitě na co těšit 🙂

Tak nějak ani moc nemám, co bych dnes klukům vytknul. Oba týmy hned od ůvodního zápasu nasadily zdrcující tempo a doslova smetly první tři soupeře. Drobné zaváhání přišlo až ve čtvrtém zápase, kde žlutý tým překvapily dívky z FK Dukla Praha a druhý tým nestačil v posledním, pátém zápase, na SK Slovan Kunratice.

Musím také kluky moc pochválit, za nasazené tempo, kdy při střídání vždy jen jednoho hráče, to bylo opravdu hodně běhání. Nicméně i díky tomu, že střídali v tak malém počtu, si dnes několik kluků vystřílelo svůj první hattrick.Také je vidět, že se hrozně moc zlepšila orientace na hřišti a týmová spolupráce.

Abych jenom nechválil , tak je potřeba zamakat hlavně na celkové koordinaci, kde stále vidím spoustu zbytečného padání. Dále tradiční pletení se spoluhráči pod nohy a s tím spojené, vedení míče do volného prostoru místo do „chumlu“.

Takže ještě jednou velikánská pochvala všem hráčům a samozřejmě rodičům díky za super fandění.