Parádní tečka za odehranou soutěží

Xaverov – Dukla JM

Ročník 2009

V neděli, 03.06.2018, jsme definitivně poslední mistrovské utkání jeli odehrát na hřiště druhého týmu soutěže, týmu Xaverova. V ligové tabulce už k žádné změně dojít nemohlo, na čtvrtou Aritmu se dotáhnout už nezvládneme, šestý Braník bez ohledu na výsledek nás už neohrozí. Kluci nastoupili tedy v klidu, pohodě a bez stresu do utkání, kde jsme mohli jen a jen překvapit. Dlouhodobě silný Xaverov jsme dosud v historii nikdy neporazili. Prodloužit vítěznou sérii na šest utkání v řadě a mít příležitost si na závěr soutěže zahulákat tradiční vítězný pokřik, hnal naše kluky dopředu. Po velmi urputném, napínavém a houževnatém boji se podařilo získat další velice cenný skalp. Pánové, děkujeme! Pánové, gratulujeme!Tohle NIKDOnečekal!!

Sestava 1. hřiště:Bártů, Meduna, Knápek, Tvrdek, Nevdashov, Černý

Tentokrát bez našeho ostrostřelce Marka Ešnera v sestavě se tým rozjížděl jen pozvolna. Zpočátku bylo znát, že skutečnost, že jsme tohoto soupeře dosud nikdy neporazili, svazovala našim klukům trochu nohy. Rozhodující pro celý zápas byla poslední čtvrtina, kdy trojice Ondra Bártů – Ondra Knápek – Denis Nevdashov, každý dvěma góly, určily zápasu vítězný punc. Naději do budoucna vkládáme do Matyáše Černého, druhého čtyřgólového střelce tohoto utkání. Přestože tento borec zkušenosti v mistrovských utkáních stále ještě sbírá, potenciál má obrovský.

Výsledek: 7 – 13 (1 – 3, 3 – 1, 3 – 2, 0 – 7)

Sestava 2. hřiště: Enenkel, Dovolil, Nedvěd, Válek, Zouhar, Kakos

V této sestavě nám tentokrát chyběla hvězda celého týmu – Kája Baleja. Odpovědnost za obrannou hru na sebe vzal srdcař Jirka Kakosa i přes utržené bolístky v utkání ničil jeden soupeřův útok za druhým. Navíc si do pažby mohl vyrýt další dvě důležité čárky. Jirko, nádhera! Skvělý výkon v brance předvedl jeden z našich nejlepších brankářů – Kuba Dovolil. Marek Enenkelse zaskvěl fantastickým výkonem na, pro sebe, netradičním postu obránce. Velmi důležitý gól vstřelil i Olík Zouhar.

Výsledek:  7 – 5 (3 – 3, 1 – 0, 1 – 1, 2 – 1)

Celkový výsledek: 14 – 18

Branky: Knápek 4x, Černý 4x, Nevdashov 2x, Bártů 2x, Kakos 2x, Válek 2x, Zouhar 1x, vlastní 1x

Trenéři: Tvrdek, Knápek

Chtěli bychom všem klukům, rodičům a fanouškům poděkovat za přízeň v celé uplynulé sezóně.

DĚKUJEME!!!