Parádní sportovní zážitek

Dukla JM, roč. 2009  – Dukla Praha, roč. 2010

Za krásného jarního počasí, při 18°C, se v neděli, 17.03.2019 uskutečnila generální zkouška našeho týmu před prvním jarním mistrovským utkáním. Na domácí hřiště na Mikulku jsme si pozvali hráče Dukly Praha, ročník 2010. Pro naše kluky to bylo první utkání na domácí půdě, na venkovním hřišti v tomto roce, navíc proti velice atraktivnímu soupeři. Hrálo se na 3 hřištích, hrací doba 4×20 minut, téměř bez střídání, takže i zkouška a trénink kondice pro všechny na hřišti. Atmosféra byla parádní, sešla se i spousta fanoušků, především z řad rodičů.

 

Sestava 1. hřiště: Meduna, Nevdashov, Válek, Tvrdek, Knápek, Hiduts

Zde budeme muset zapracovat na obranné fázi hry, která nebyla úplně dle našich představ. Na druhou stranu v útoku jsme díky urputnosti Maksíka Hidutsea pracovitosti Ondry Knápkaa Páji Tvrdkabyli velice nebezpeční. Branková konstrukce soupeře doznala ještě povícero otisků míče.

Výsledek:12 – 6 (2 – 1, 4 – 2, 2 – 1, 4 – 2)

Branky:Knápek 5x, Tvrdek 3x, Hiduts 2x, Válek 2x

 

Sestava 2. hřiště: Dovolil, Vrána, Kakos, Topič, Baleja, Enenkel

Zde jasná převaha, důsledná a tvrdá defenzíva, ohromná píle a fotbalovost střeďáků Káji Balejia Jáši Topiče, a v neposlední řadě střelecké procitnutí Máry Enenkela.

Výsledek:17 – 3 (1 – 0, 5 – 3, 6 – 0, 5 – 0)

Branky:Enenkel 7x, Baleja 5x, Topič 4x, Kakos 1x

 

Sestava 3. hřiště: Zach, Vlastník, Kozlovskyj, Foltýn, Zemánek, Němec, Kalmus

Na tomto hřišti z předvedené hry zůstávají tak trochu rozpaky. Počet nastřílených branek žalostný, počet obdržených gólů příliš vysoký, obrázek hry chvílemi smutný. Nedá se odepřít snaha a bojovnost, ale chybí klid, kvalitní práce s balónem, základní taktické návyky a mnoho dalšího. Alespoň máme na čem pracovat. Milé překvapení z předvedené hry úplného nováčka v týmu – Ondry Němce. Díky za statečný výkon v brance za děravou obrannou Adamovi Zachovi.

Výsledek:2 – 26 (1 – 7, 0 – 2, 0 – 7, 1 – 10)

Branky:Foltýn 1x, Zach 1x

 

Trenéři: Dovolil, Meduna, Tvrdek, Knápek

 

Děkujeme všem fanouškům za úžasnou atmosféru!

 

Příští týden nás čeká první mistrovské utkání našeho A-týmu proti nevyzpytatelné Admiře. Zápas odehrajeme v sobotu, 23.03.2019 od 13:00 hod. na Mikulce.

 

Zimní turnajovou sezónu zakončíme pak v neděli, 24.03.2019 ve Zbuzanech.