Otočený zápas

MŽ U-12/U-13

FK Motorlet : FKDJM 2:6 (1:2)

Sestava: Vagenknecht, Novák, Kavan, Koptiš, Bednář, Ondrášek, Prüher, Cabala, Klápa, Stříbrský, Szef, Zouhar, Obergruber.

Střelci: Obergruber 4x, Zouhar, Cabala.

Shrnutí: Úvodní minuty opět naznačovaly, že to dnes nebude lehký zápas. Domácí se do nás pustili a my nevěděli, kam dříve skočit. Byli jsme všude druzí. A domácí šli zaslouženě do vedení. V tento moment bylo potřeba trochu více kluky nabudit do zápasu. Do poločasu jsme hru srovnali a dvěma góly stav otočili. Druhý poločas jsme nezaspali jako první a udržovali si mírnou převahu, kterou jsme pěknými akcemi zakončovali. Ale nutno říct, že jsme v jasných šancích góly nedávali a tady ještě musíme hodně potrénovat. Na konci zápasu jsme už dohrávali v ležérním tempu a domácí upravili skóre v poslední minutě. V příštím utkání nás čeká v sobotu od 12.30 hod. na Mikulce ABC Braník.