FK Dolní Chabry vs FKDJM SŽ „B“ U14  3:4 (2:3)

Sestava: Bartusek, Pýcha, Klápa, Malina, Vostřák, Cabala, Oth, Novotný, Bryscejn, Šalát, Onwualu.

Střídaní: Obergruber, Hubička, Vaníček.

Střelci: 2x Oth, Novotný, Onwualu.

Shrnutí: Dneska jsme se na vítězství nadřeli, bylo to hodně o soubojích 1v1 které nás dneska hodně boleli. Začátek utkání a 2:0 prohráváme. Do poločasu výsledek otáčíme, zlepšenou hrou a hlavně zlepšením obranné fáze. Druhý poločas je vyrovnaný, domácí se dostávají k naší bráně pouze ze standartních situací, my naopak hrozíme z brejků. Bohužel žádný nedotáhneme do konce, slabší koncovka. Ke konci zápasu po dlouhém nákopu domácích děláme chybu v rohu hřiště, náš brankář vybíhá, odehrává míč ale trefuje napadajícího útočníka, pro kterého už není problém dát gól do prázdné branky. V posledních minutách jsou šance na obou stranách ale šťastnější jsme nakonec my. Střela za vápnem pod břevno a propuká obrovská radost kluků z gólu. Zbývá 5 minut, které si už hlídáme na útočné půlce.

Dneska pochvala pro kluky, že za stavu 2:0 přidali ve všech aspektech a zápas otočili.

Příští utkání 10.10. od 15:30 Slavoj Podolí – Mikulova