Otočený zápas

MŽ U-12/U-13

Otočený zápas

FKDJM „B“ : SK Hostivař  5:3 (3:3)

Sestava: Bartusek, Vacata, Janata, Blumenthal, Soukup, Ondrášek, Hrdlička, Prüher, Vaníček, Cabala, Vladyka, Moucha, Klápa.

Střelci: Cabala 2x, Prüher 2x, Vladyka.

Shrnutí: Dnešní zápas byl souboj mezi 4. a 3. týmem v tabulce. V dnešním utkání nám dělalo obrovský problém zpracování míče a podle toho také naše dnešní hra vypadala. Neustále jsme kopali míče do vzduchu, místo toho, abychom dali míč na zem a hráli po zemi. A opět jsme v naší obraně vymýšleli neuvěřitelné věci. Ale jsou to neustále ty samé opakující se zákroky a hosté naše chyby proměňovali v branky. Dva góly ze tří jsme soupeři v prvním poločasu darovali jako podnosu během 2 minut. Třetí gól nám vstřelili z rohu, když jsme si míč letící mimo branku sami srazili do vlastní brány. A to vše během 6 minut. Naštěstí to kluky nepoložilo a makali dál a do poločasu jsme srovnali skóre. Druhý poločas jsme si už více hlídali naši hru, až na opět slabší 5 minutovku, kdy nás skvěle podržel v brance Lukáš svými zákroky. Kdy  chytil 2 tutovky. Šance hostů jsme ustáli a sami během 2 minut navýšili skóre. Poté se už zápas jen dohrával.
Příští utkání hrajeme 26.10.2019 od 16:30 na Loko Vltavín.