Opět nezvladnutý 2. poločas v Elite

DUKLA JM – Meteor Praha  11:15 (7.5)

1. hřiště: 8:6 (2:1, 4:1, 0:3, 2:1)
Sestava (branky) :
Kuboš (G), Cabalová 2, Jíra 1, Studený 3, Cabala 2, Volf R., Bednářová, Hladík, Šefraný.

Hodnocení :
První polovinu zápasu jsme odehráli velmi dobře co se týče bránění, kdy se soupeř dostal na naší půlku jen ojediněle a dvě branky vstřelil se štěstím z dálky.
Druhá půle už byla vyrovnanější, což jsme si zapříčinili sami polevením v rychlém a důsledném napadání. V závěru zápasu už jsme opět zapnuli na vyšší obrátky a zápas měli pod kontrolou.
Na to, že jsme dnes vůbec poprvé praktikovali obranný systém v jiném rozestavení, než minulé roky, tak to vůbec nebylo špatné.
V útočné fázi máme ještě stále velké rezervy, ale i tak bylo k vidění pár hezkých akcí a je vidět, že se hráčům vrací sebevědomí.
Litovat sice můžeme třeba čtyř nastřelených tyčí, na druhou stranu nám zase skvělý Maty vytáhl z branky pár jasných gólů.
Takže dnes spokojenost.

2. hřiště: 3:9 (0:2, 1:1, 0:4, 2:2)

Sestava (branky):

Smolík (G), Ondrášek 1, Šefraná, Jizba, Štěpán, Oth, Vaníček, Moucha 2, Klápa.

Hodnocení:

Dnes to nebyl náš zápas. Spousta chyb a nedůslednosti jsme již dlouho na tomto hřišti neviděli. Jakoby úplně kluci a Laura zapomněli jakým stylem hrajeme. Náš výkon hodně připomínal naše začátky v ml. přípravce. Nebyli jsme schopni si přihrát, otočit hru, roztáhnout hřiště, načež vystřelit na bránu. Když už jsme se dostali na dostřel, vyslali jsme buďto slabou ránu nebo netrefili bránu vůbec. Kde máme problém to je v rozehrávce od gólmana. Ondra toho pochytí hodně, ale již je tam slabší hra nohou při rozehrávce a to nám taky moc na sebevědomí nepřidává. Holt máme na čem pracovat a věřím, že se vrátíme ke hře z minulého zápasu na Admiře, kde jsme se prezentovali daleko lepším fotbalem než dnes.