Opět bez záváhání

FK Dukla JM Mladší přípravka 2008 vs. SC Radotín  29:7  (12:2)

Ani ve 3. kole jsme nezaváhali a Radotín s přehledem přehráli. S plným počtem bodů se tedy náš tým usadil na 2. místě tabulky za Motorletem, který vede na skóre.

1. hřiště  13:4

Jen na začátku utkání jsme nechali soupeři více prostoru, pak už jej kluci (a děvče) jen zřídka pouštěli na vlastní polovinu. Výborně jsme napadali a je potřeba vyzdvihnout důsledné bránění všech kluků, zejména pak Ríšovo neuvěřitelné skluzy s čistým odebíráním míče. Zakládali jsme pěkné kombinační akce s rozehrávkou do stran a následnými přihrávkami, zejména od Matyho Cabaly, před branku, kde bohužel v zakončování kluci (zejména Matouš, Vojta a Adam) často selhávali.

Koncovka, koncovka a zase koncovka, tam nás tlačí bota, tam se musíme zlepšit. Jinak hezká podívaná, super bojovný výkon od všech, děkujeme.

Sestava: Maty Kuboš (B), Matyáš Cabala, Matouš Bryscejn, Vládík Anděl, Adam Ondrášek, Ríša Volf, Denisa Cabalová, Viktor Oth, Vojta Klápa.

Branky: Matyáš 4, Matouš 4, Vládík 3, Vojta 2.

2. hřiště : 16:3  (7:1)

Kluci podali výborný výkon, neustálým napadáním rozehrávky nutili soupeře k chybám, které trestali góly. Když už se soupeř dostal za naší obranu, tak jim vypomohla včasným vyběhnutím Danča a útok zneškodnila.

V naší hře se už často objevovaly náznaky kombinace, ale ještě to chce na tom zapracovat. Zvlášť ve finální fázi, kdy nám chybí trochu více klidu na zakončení či přihrávky na volného spoluhráče.

Sestava : Danča Bednářová(B), Ondra Pýcha, Luky Kohoutek, Filip Zámostný, Max Šefraný, Ondra Smolík, Kuba Kohout, Máťa Čapek a Matěj Jizba.

Branky : Filip – 7x, Max – 3x, Ondra S. – 3x, Luky – 2x, Máťa – 1x

Závěrem bych chtěl poděkovat Všem za předvedený výkon a rodičům za neustálé povzbuzování.