Ondrášovka Cup ročníku 2012 – 1. předkolo

Ve skupině M, předkola Ondrášovky jsme se na hřišti v Kolovratech utkali se čtyřmi týmy. Hrálo se na umělém povrchu s hrací dobou 1×20 minut. V prvním zápase proti nám nastoupil tým Spartak Kbely. Kluci hráli od začátku aktivně a až na pár drobných chybek hodnotím zápas velice kladně a myslím, že výhra 7:4 to jenom potvrzuje. V druhé dvacetiminutovce jsme se utkali s týmem Slavia Radonice. V prvních minutách kluci navázali na aktivní tempo z prvního zápasu a vypadalo to na vyrovnaný zápas. Nicméně po inkasovaných několika rychlých gólech z nedůsledné rozehrávky, se aktivita vytratila, nastoupila nervozita, chyběla chuť hrát a soupeři jsme tento zápas víceméně věnovali a prohráli 3:7. Po týmové poradě, poučeni se z chyb z předchozího zápasu a chutí vyhrát jsme nastupovali proti týmu FK Klánovice. Hrál se vyrovnaný zápas, a i když jsme chybovali v rozehrávkách, vrátila se nám bojovnost, vytvářeli si šance a vyhráli 4:2. S vidinou postupu jsme si od posledního zápasu, s domácím týmem Sokol Kolovraty, nepřipouštěli prohru. Důsledně jsme bránili, vraceli se, nečekali na míč a pomocí rychlých brejků stříleli jeden gól za druhým a zvítězili vysoko 11:0. Celkově jsme se tedy umístili s devíti body na 2.místě a odvážíme si postup do dalšího kola.