Ondrášovka CUP – pohár mládeže FAČR 2020/2021

1. Předkolo

Ve středu 16.9.2020 jsme zavítali do blízkých Kolovrat na hřiště místního Sokola, kde se odehrálo 1.předkolo Ondrášovka Cupu – poháru mládeže FAČR.

Naše skupina “K” byla tvořena týmy :

TJ Sokol Cholupice, Sokol Kolovraty, TJ Kunice, FK Admira Praha, FC Háje a naše FK Dukla JM

Do turnaje jsme naskočili velmi vlažně a první tři utkání nebyly zcela podle našich představ. Hráli jsme velmi roztěkaně a nesoustředěně. Kluci měli nejspíš velké obavy z krátké hrací doby (20 min), kde rozhodují nedůsledné maličkosti a toto podvědomí nám zoufale svazovalo nohy. Až čtvrté utkání proti Admiře, nám přineslo dlouho očekávané napětí a vzrušení, konečně jsme se snažili vytvářet svoji hru a kombinaci, která také záhy zajistila kýžený úspěch. Poslední, páté utkání proti našim kolegům z Jižního města, přineslo nádherné dramatické utkání plné šancí na obou stranách. Podařilo se nám vsítit překrásný gól, který nás vynesl na zlatý stupínek a díky poctivému plnění herních povinností každým hráčem jsme soupeře již k ničemu nepustili. Tento úspěch si kluci plně zasloužili a dnes si na trávníku, díky své vůli a snaze, prožili opravdové znovuzrození, které je následně vyneslo až nejvyšší stupínek pomyslné bedny. Kluci děkujeme, byla to paráda !!!

Výsledky :

FK Dukla JM : TJ Sokol Cholupice

1 : 0 Branky : Baleja (Meduna)

Sokol Kolovraty : FK Dukla JM

1 : 1 Branky : Ešner

FK Dukla JM : TJ Kunice

1 : 0 Branky : Ešner (Válek)

FK Admira Praha : FK Dukla JM

0 : 1 Branky : Nedvěd (Anděl)

FK Dukla JM : FC Háje

1 : 0 Branky : Knápek (Nedvěd)

Sestava : Dovolil, Anděl, Baleja, Enenkel, Meduna, Tvrdek, Hiduts, Knápek, Nedvěd, Válek, Ešner