Obrat ve druhém poločase

MŽ  U-13

Zimní liga na Junioru

FK Dukla JM : Sokol Řepy  (7:3)

Střelci: Nguyen T., Kulhavý J., 2x Stříbrský J., Kočovský M., Nguyen Anh., Obergruber T.

Sestava: Kubálek V., Matoušek D., Nguyen T., Nguyen F., Pampurik P., Kulhavý J., Stříbrský J., Obergruber T., Míka M., Štěpán P., Kočovský M., Vyjídák J., Lejsek M., Nguyen Anh., Krameš J.

Shrnutí: Tak v dnešním zápase hosté do čeho kopli v prvním poločase, skončilo gólem. Vzadu někteří jedinci vytvářeli individuální chyby, nad kterými rozum chvílemi stál. Naštěstí jsme dnes byli hodně hladoví dopředu. Celý první poločas jsme doháněli výsledek (3:3). Do druhého poločasu jsme se uklidnili, vysvětlili jsme si chyby, kluky jsme více nabudili na útočení. Gólů mohlo být více, ale těší nás, že kluci zabrali a ukázali nejen sobě ale i rodičům, že když se chce tak to jde.
V týdnu nás čekají další dvě utkání. Ve středu Brandýs n/L a ve čtvrtek Neratovice.