Nic pro kardiaky

Ročník 2009

poslední letošní turnaj ve Zbuzanech

V rámci zimní přípravy fotbalové sezóny 2017 – 2018 jsme v sobotu, 10.03.2018 odehráli poslední letošní halový turnaj, tentokráte opět ve Zbuzanech. Silně obsazený turnaj doplnily dva týmy z FK Dukly JM. Nutno podotknout, že jsme se již dlouhé měsíce nesešli v té nejsilnější a nejoptimálnější sestavě.  I tak se bylo na co dívat, kluci z obou našich týmů předváděli pohledný a bojovný fotbal, spousta zápasů byla napínavá od začátku do konce a o výsledcích rozhodoval každý gól.

Sestava DJM modrý tým: Topič, Dovolil, Bártů, Nedvěd, Kakos, Volf

Nezadržitelný Míša Méďa Nedvěd byl již po několikáté za sebou tahounem většiny útoků na soupeřovu branku. Opakovaně se i gólově prosadil. Lehké obrození zažívá Luky Volfíček Volf, který v poslední době toho mnoho nenatrénoval. I tak hrál s obrovskou chutí a svou rychlostí dělal soupeřům problémy. Spolehlivě turnaj odehrál Jiřík Kokoska Kakos. Ostatní podali bojovný výkon, nicméně se pomalu začíná ukazovat, že fotbal v tomto věku je nejen o dovednostech, ale do výkonu výrazným způsobem má co říci i samotná hlava jednotlivců.

Výsledky:

DJM – Baník Sokolov             2 – 10 (Nedvěd, Volf)

DJM – Psáry                           1 – 2 (Dovolil)

DJM – Stodůlky A                  1 – 4 (Volf)

DJM – ABC Braník                  1 – 1 (Kakos)

DJM – Jinočany                      7 – 0 (Nedvěd 4x, Volf 2x, Topič)

Sestava DJM žlutý tým: Baleja, Enenkel, Nevdashov, Meduna, Tvrdek, Knápek

Dva infarktové zápasy byly kořením této skupiny turnaje. Kluci nechali na hřišti srdíčko, zažili si, jak hrát opakovaně pod velkým tlakem. K zemi spadla nejedna slzička. Ale to co kluci na ploše předvedli, byl nádherný dramatický fotbalový výkon. Televize, kdyby byla přítomna, by si smlsla. Když padl ze strany dukláčků gól, a že jich byla spousta, byl to gól z kategorie snů. Nádherné akce, parádní přihrávky, nechytatelné bomby do šibenic nebo pod břevno. Branková síť soupeře praskala ve švech. Gól si dal úplně každý, včetně spolehlivého brankáře Kuby Meduny. Kluci, jsme na vás upřímně velmi pyšní!!!

Výsledky:

DJM – Stodůlky B                  8 – 0 (Knápek 3x, Nevdashov 2x, Tvrdek, Enenkel, Baleja)

DJM – Humpolec                    1 – 5 (Meduna)

DJM – Dolní Břežany             4 – 5 (Nevdashov 2x, Meduna, Knápek)

DJM – Zličín                            2 – 3 (Baleja, Tvrdek)

DJM – Klecany                       4 – 0 (Tvrdek 2x, Knápek, Nevdashov)

Trenéři: Tvrdek, Knápek

Zimní přípravu zakončíme dvěma venkovními přátelskými zápasy proti Hostivaři (24.03.2018) a generálkou proti Dukle Praha (04.04.2018). A poté rozjedeme jarní část mistrovské soutěže.