Neznámý soupeř pro přátelské utkání

Dukla JM 2009 vs. Hostivař 2009

  

Ctí pro nás je, že naše pozvání k přátelskému utkání přijal jeden z posledních jihoměstských týmů, se kterým jsme ještě své fotbalové síly nepoměřili. Tým Hostivaře jsme přivítali na Schulhoffce v pondělí 23.10.2017. Na tomto hřišti to bylo v letošním roce zřejmě poslední přátelské utkání, neboť více nám už asi ani tma, ani tráva nedovolí. I tak se bylo na co dívat, kluci hráli na všech třech hřištích velmi pohledný fotbal a nastříleli dohromady neuvěřitelných 65 branek.

 

Sestava 1. hřiště: Tvrdek, Knápek, Ešner, Enenkel, Dovolil, Nevdashov, Válek

Poměrně standardní vystoupení, kdy všichni na hřišti dřou do posledního dechu, ale Ešnymu to střílí nad poměry hojně, bylo k vidění na tomto hřišti. Góly si tu dal do soupeřovy branky každý hráč Dukly, do konce jednoho i soupeř samotný. Výsledek se rozhodně ale nerodil lehce, chvílemi byla hra vyrovnaná, třetí čtvrtinu jsme o jeden gól prohráli.

Výsledek: 22 – 10

Branky: Ešner 7x, Tvrdek 5x, Enenkel 4x, Knápek 2x, Dovolil 1x, Nevdashov 1x, Válek 1x, (vlastní 1x)

 

Sestava 2. hřiště: Vrána, Bezouška, Volf, Ginley, Forman, Kakos, Černý

Zde se střelecky utrhl Jordy McGinley, který nastřílel 4 branky a vévodil pomyslné střelecké soutěži. Jinak i v tomto týmu si dal alespoň jednoho góly každý hráč, to je nebývale skvělá bilance.

Výsledek: 17 – 7

Branky: Ginley 4x, Bezouška 3x, Volf 3x, Forman 2x, Černý 2x, Kakos 2x, Vrána 1x

 

Sestava 3. hřiště: Zouhar, Vamberský, Nedvěd, Kalmus, Vlastník, Kozlovskyj, Zach

Svou rychlostí nezadržitelný Méďa stihl nastřílet třetinu branek a vytvořil si střelecký osobák. Nádhernou rozehrou z pozice brankáře se prezentoval Adam Zach, strkal klukům do útoku jednu gólovou nahrávku za druhou. Óčko s Luky Vlastníkem bravurní střelecké hody. Ostatní spíše nahrávali na góly a výrazně se podíleli na výborném výsledku celého týmu.

Výsledek: 26 – 7

Branky: Nedvěd 9x, Vamberský 7x, Vlastník 7x, Zach 2x, Zouhar 1x

 

Celkový výsledek: 65 – 24

 

Celé představení z tribuny sledoval a velmi se jím bavil všudepřítomý Pedro Valero. Všechny hráče do jednoho velmi chválil, bohužel ve falklandštině, které souvisle nerozuměl ani simultánní tlumočník.

 

Děkujeme soupeři za výborný zápas a nasazení, děkujeme rodičům za fandění a děkujeme tatínkům za pomoc při stavbě a úklidu fotbalového hřiště.

 

 

Trenéři: Dovolil, Tvrdek, Knápek