Nestačili nám síly

Sokol Stodůlky – Dukla JM 2009 (U11) – tým „B“

V sobotu 2.11.2019 jsme se sešli na půdě našeho soupeře, Sokolu Stodůlky, abychom odehráli předposlední utkání podzimní části soutěže.

Za studeného, nevlídného podzimního rána jsme se již podruhé v krátkém čase setkali s tímto soupeřem. Do poloviny utkání jsme sehrávali velmi vyrovnanou partii a potom nám velké tempo hry značně ubíralo síly a soupeř získával nadvládu po celé ploše hřiště. Již jsme nestíhali důsledně obsazovat a poctivě se vracet, čímž jsme soupeře pouštěli do gólových příležitostí, ve kterých se nemýlil. V druhé polovině utkání naši hráči jen přihlíželi brankostroji soupeře a i když se snažili vzdorovat, tak jsme lovili ze sítě jeden míč za druhým. Je třeba si z tohoto zápasu vzít ponaučení, rychle se oklepat a připravit se na příští utkání, které odehrajeme proti Avii Čakovice.

Fakta ze zápasu :

Sestava : Zach, Němec, Fedoryk,  Zemánek, Kozlovskyj, Vihan,  Janeček

Výsledek :    6 : 24  (6 : 3)

Góly : 3x Kozlovskyj, 2x Zemánek, 1x Vihan