Nesplněné ambice

Ondrášovka Cup – U11

Letošní 1. předkolo skupiny „M“ Ondrášovka Cupu  kategorie U11 se odehrálo v úterý 17.9.2019 na hřišti areálu SK Posázavan Poříčí nad Sázavou, kam jsme vyrazili těsně před polednem z našeho  domácího hřiště Schulhoffova. Turnaj se odehrál na trávníku,  na dvou hracích plochách. Délka utkání byla FAČRem stanovena na 20 minut.

Do prvního zápasu s týmem SK Slavia Jesenice jsme se vrhli plni nadšení a elánu. Soupeře jsme za dvacet minut vyprovodili výsledkem 6:2.

Velká sebedůvěra nám pomohla i v druhém utkání, kde proti našim klukům nastoupil nám dobře známým soupeř – Fotbalová akademie Praha.  Toto utkání jsme také zvládli a ze hřiště jsme odcházeli s dobrým pocitem a lichotivým výsledkem 4:1.

Po tomto utkání nás čekal dosud neporažený celek Viktorie Vestec. Utkání se nám vůbec nepovedlo a díky chybám jsme inkasoval spoustu zbytečných branek. Toto utkání bylo pro nás jako zlý sen a odnášeli jsme si nejen vysokou porážku 1:7, ale i obrovské rozčarování, které narušilo obecnou pohodu.

Po tomto debaklu jsme se postavili proti FK Radošovice a celé utkání bylo poznamenáno obrovskou nervozitou na našich kopačkách, tím i množství spálených brankových příležitostí. Bohužel jsme opětovně vyrobili chyby, za které jsme zaplatili. Přestože jsme měli mnohem více ze hry a skoro celých dvacet minut jsme měli navrch, tak jsme nedokázali srovnat jednobrankový rozdíl a utkání jsme prohráli 1:2 . Tímto, pro nás děsivým výsledkem, jsme rozhodli o tom, že letos se mezi postupující opět nedostaneme.

V posledním utkání jsme nastoupili proti domácímu SK Posázavan Poříčí nad Sázavou a kluci se snažili napravit vše, co se v předchozích zápasech nepovedlo. Domácí celek jsme jednoznačně přestříleli poměrem 8:0.

Zažili jsme intenzivní fotbalové odpoledne, ze kterého vezeme domů bronzový pohár a ponaučení, že každý zápas začíná od nuly a s každým soupeřem se dá hrát, pokud budeme důslední.

Velké poděkování patří také skalním fanouškům, našim dvěma rodičům, kteří si našli čas i v tomto naprosto netradičním dopoledním čase uprostřed pracovního týdne.

Konečné pořadí turnaje :