Nepodařený začátek soutěže

FK Admira Praha – Dukla JM 2009 (U11) – tým „A“

V sobotu 7.9.2019 jsme chvilku před polednem zavítali na hřiště našeho tradičního soupeře, klubu FK Admira Praha. S tímto klubem pravidelně zahajujeme mistrovskou soutěž a ne jinak tomu bylo i nyní.  Na místo utkání jsme, bohužel, nedorazili v nejsilnější sestavě, neboť hned tři naši hráči základní sestavy chyběli. Hráčský kádr jsme doplnili hráči „B“, kteří prokazovali jak na tréninku, tak v přípravných utkáních nejlepší formu a věřili jsme, že kluci utkání zvládnou.  Počasí bylo uplakané a poměrně chladné. Do samotného utkání jsme se vnořili poněkud roztěkaně a ne zcela soustředěně a na obou hřištích to bylo znát, když jsme první čtvrtinu prohráli. Do té druhé jsme naskočili s plnou parádou a mnohem větší koncentrací a také se to ihned projevilo na skóre, když v polovině utkání jsme úvodní manko dokázali srovnat a ještě jeden gól přidat.  V závěrečných dvou čtvrtinách se nám nepodařilo proměnit několik velkých šancí a to, bohužel, bylo rozhodující. Po závěrečném hvizdu a následném sčítání jsme měli o jediný gól méně.  Tato prohra, rozdílem jediného gólu, je velmi bolestná, obzvláště, při pomyšlení na spoustu promarněných šancí na obou hracích plochách. Kluci se po ospalém začátku velmi snažili, ale na vítězství jsme tentokrát nedosáhli.

Velká gratulace patří Janu Fedorykovi, který se hned při svém prvním mistrovském startu zapsal do střelecké listiny.

Věříme, že úvodní prohra nás posílí a do příštího utkání se pustíme do boje hned od samotného začátku.  Našemu příštímu soupeři, kterým bude  tým ABC Braník, nedarujeme ani metr hřiště!

Fakta ze zápasu :

1. hřiště :

Sestava: Meduna (C), Nevdashov, Tvrdek, Ešner, Šefraný, Hiduts, Fedoryk

Výsledek : 10 : 8 (6 : 5)

Góly : 3x Ešner, 2x Hiduts, 1x Nevdashov, 1x Fedoryk, 1x Šefraný

1. hřiště :