(Ne)lehký souboj o druhé místo v tabulce

TJ ABC Braník – Dukla Jižní Město Mladší přípravka 2007 (10:43)

Sestava 1. hřiště (22:5)

Hornek (B) (1), Obergruber (5), Hroneš, Topič (3), Kendra (6), Bednář (2), Nováková (1), Kavan (4)

Sestava 2. hřište (21:5)

Bulíř (B), Forejt (3), Razesberger , Novák (5), Soukup (6), Koptiš (1), Brabec (5), Kohoutek (1)

V sobotu 26.9. jsme se utkali TJ ABC Braník. V letní přípravě jsme spolu sehráli přípravný zápas, který byl velmi vyrovnaný. Proto jsme očekávali, že nás čeká nelehký souboj o druhé místo tabulky. Ale …. Z naší strany nastala kanonáda gólů (střela z dálky, standardní situace, kombinační hra do prázdné brány), i když soupeř nám to dosti ulehčil. Na prvém hřišti si s chutí zastříleli až po zahřátí od páté minuty. Druhé hřiště kontrolovalo hru již od první minuty a za stavu 7:0 v první čtvrtině bylo po zápase. Po předchozích zápasech dnes mohu jen pochválit (útok – napadání, střelba, kombinace). Obrana téměř nepustila soupeře k bráně, i když i soupeř měl pohledné akce k zatleskání. Příští sobotu 3.10. hostíme ČAFC, tak uvidíme, jestli poznáme hořkost porážky J.

Děkuji všem za výhru, za fandění …..