Nejsilnější soupeř je za námi

Meteor – Dukla JM

Ročník 2009

V sobotu, 14.04.2018 jsme jeli v jarní části mistrovské sezóny prvně na venkovní hřiště soupeře, tentokrát šlo o dva roky neporažený tým Meteoru. Na podzim jsme doma s tímto soupeřem prohráli 40 – 3, věděli jsme tedy, že nás nečeká vůbec nic lehkého. Na přírodní trávě naši šli tedy naši kluci do zápasu s tím, že můžou jen překvapit, nikoli zklamat. Na jednom z hřišť jsme tohoto soupeře potrápili velmi sympatickým výkonem, kdy jsme do konce druhou a třetí čtvrtinu o gól vyhráli. Na druhém hřišti to byl, bohužel, odevzdaný výkon a vysoký gólový příděl. Nevadí, to nejhorší máme za sebou…

 

Sestava 1. hřiště: Meduna, Bártů, Knápek, Trvdek, Ešner, Nevdashov, Topič

Našim klukům se nechtělo vůbec hrát, nedokázali si posunout míč a velmi snadno inkasovali po střelách ze střední vzdálenosti. Když už se nám nějaká ta nahrávka podařila, zůstal soupeř pouze v roli diváka a byla z toho pěkná fotbalová akce. Nicméně takových hezkých okamžiků bylo trochu málo. Nutné pochválit velmi hezký a statečný výkon obou brankářů (Meduna, Bártů).

Výsledek: 4 – 23 (2 – 6, 0 – 6, 1 – 6, 1 -5)

 

Sestava 2. hřiště: Dovolil, Válek, Baleja, Enenkel, Nedvěd, Volf

Zde nechali kluci na hřišti všechno a víceméně dokázali, že se dá hrát s jakýmkoli soupeřem. Kája Baleja a Luky Volf naběhali, jako již tradičně, nespočet kilometrů a bránili jako lvi. Naprosto bezchybný výkon v brance s ukázkovou rozehrávkou ukázal Kuba Dovolil. Míša Nedvěd se blýskl hattrickem, ukázkovou agresivitou a obrovským hladem po gólech.

Výsledek: 6 – 14 (1 – 4, 2 – 1, 3 – 2, 0 – 7)

 

Výsledek: 10 – 37

 

Branky: Nedvěd 3x, Volf 2x, Tvrdek 2x, Dovolil 1x, Knápek 1x, Ešner 1x

 

Trenéři: Tvrdek, Knápek

 

V příštím kole naše malé dukláčky čeká na domácím hřišti na Mikulce ambiciózní celek Fotbalové akademie, a to v sobotu, 21.04.2018 od 09,00 hodin.