Nedělní deštivé ráno

ABC Braník fotbal, z. s. – FK Dukla Jižní Město z.s. 34:16 (17:7)

Neděle 8. 10. 2017 08:45

V nedělní deštivé ráno jsme se v následující sestavě setkali v areálu ABC Braník.

Bruno  Hybeľ, Filip Reigl, Filip Bílý, František Bednář, Jakub Šlézar, Lukáš Vaníček, Marek Tichý, Markéta Juhásová, Jan Chroust, Martin Rychna, Oliver Zouhar, Lukáš Volf, Ondřej Vamberský

Naše Maki a kluci nejen že statečně bojovali proti někdy i o dvě hlavy větším hráčům, ale svou hru navíc ozdobili vydařenými kličkami či nahrávkami, čehož výsledkem bylo utěšených 16 branek do sítě Braníku.

Před zápasem jsme si stanovili nový úkol a sice být rychlejší při rozehrávce od gólmana nebo z autu. V momentech, kdy se nám to podařilo naplnit, jsme soupeři věděli pěkně zatopit.

Na závěr zápasu po penaltách navíc vyšlo sluníčko a tak jsme si mohli s chutí zakřičet:

Dukla J, Dukla M, Dukla Jižní Město – bonbónek.