Nebývale vyrovnaný zápas

ABC Braník – Dukla JM

Ročník 2009

Tým ABC Braník nás přivítal k 5. letošnímu mistrovskému utkání v neděli, 08.10.2017. Na zápas jsme se moc těšili, neboť všichni naši kluci pevně věřili, že zlomí třízápasovou šňůru porážek a jedou si do Braníku konečně pro vítězství. Soupeř se ukázal být více než houževnatým a vyrovnaným protivníkem, zaskočil nás vysokým tempem hry, fotbalovostí, dobrou kondicí a důrazem v zakončení. Z počátku se zdálo, že by nám vítězství nemuselo uniknout, ale po ukončení zápasu jsme byli nakonec rádi za nerozhodný výsledek.

Sestava 1. hřiště: Bártů, Ešner, Tvrdek, Shvets, Enenkel, Volf, Vamberský

Ostrostřelec Ešny to tam opět pálil hlava nehlava, tentokrát do obou sítí, obzvláště vlastenec v poslední minutě utkání byl nádherně pověšený nechytatelně pod břevno. Kéž by takových padalo více, ale do soupeřovy branky. Z Marka Enenkela začíná být nebezpečný bojovník a střelec, jeho forma prudce stoupá. Oslabený Óčko po nachlazení velmi statečně bojoval a dělal soupeřovi horko v obraně svou rychlostí. Pája Tvrdek měl několik nádherných úniků po postranní čáře, jeho kličky se soupeřovi nedařilo zachytit. Kirill Shvets byl v brance obdivuhodně klidný i proti bombám soupeře, většinu zlikvidoval. Ondra Bártů předvedl stabilně kvalitní výkon.

Sestava 2. hřiště: Vrána, Knápek, Meduna, Nevdashov, Šefraný, Topič

Moc hezký zápas plný šancí na obou stranách jsme se snažili urvat pro sebe střelbou ze všech pozic. Bohužel byla mnohdy trochu ukvapená a nepřesná. Nicméně naši kluci podali i tak jeden z nejlepších podzimních výkonů. Vázla správná rozehrávka od brankáře, kde musíme ještě stále sbírat zkušenosti. Topidlo krásně kličkoval, na jeho techniku začíná být radost se dívat. Kuba Meduna střílel ze všech možných i nemožných pozic, má krásný nákop. Ondra Knápek bojoval jak lev, blýskl se hattrickem. Velkou posilou byl Maxík Šefraný, soupeřovi dělal veliké problémy. Denis Nevdashov navázal na své hezké výkony z posledních dvou zápasů nebojácnou hrou do těla soupeře.

Výsledek: 23 – 23

Branky: Ešner 7x, Tvrdek 4x, Enenkel 3x, Knápek 3x, Volf 2x, Shvets 1x, Šefraný 1x, Topič 1x, Nevdashov 1x

V příštím kole naše síly opět prověří jeden ze silnějších soupeřů naší soutěže, tým Aritmy Praha. Přijďte naše borce, prosíme, povzbudit v neděli, 15.10.2017 od 09:15 hodin na Mikulku.

Trenéři: Tvrdek, Knápek