Ne vždy se zadaří

SK Union Vršovice : FK Dukla JM   25:11
1.hřiště – Sestava: Vagenknecht J., Kapek M., Štěpán P., Míka M., Novák J., Nguyen F., Krameš J., Kulhavý J., Berisha D.
Suverénní první tým z VRŠOVIC dnes až příliš lehce sfoukl (tedy JEN na hřišti A) doposud druhou DUKLU JM „U9“- Předvedený výkon na hřišti A zklamal i ty největší optimisty. Po 5ti minutách první čtvrtiny přišla => odevzdanost, beznaděj, nulová myšlenka, chuť a šťáva se poprat o příznivější výsledek …BYLO K VIDĚNÍ NAŠE NEJHORŠÍ UTKÁNÍ JARA !

2.hřiště – Sestava: Hornek. L, Bulíř. L, Poustka. L, Jirat. K, Koptiš. T, Brabec. J, Novaková. E, Forejt. J, Hroneš. D.

​​​​​​​​V neděli 24.5 2015. jsme vyrazili na další mistrovské utkání na hřiště velmi silných Vršovic ,které hrají na obou hřištích z ročníkem 2006 tak není divu že suverénně vedou naší tabulku. Mi jsme nastoupili klasicky na druhém hřišti pouze z 2007,takže jsme věděli že to bude velmi těžké ​utkání a po dlouhé době  soupeř který nás určitě nebude v něčem šetřit. Už na začátku utkaní byla vidět vyspělost a fotbalovost našeho soupeře nic méně nám hrálo do karet že soupeř neměl ani na jednom hřišti ani jednoho hráče na střídaní, tak jsme zvolili jasnou taktiku zkusit soupeře uběhat a tím ho unavit což nám v prvních 12 min moc nevyšlo a vršky vedli 4:1. O přestávce jsem klukům připomněl že Vršovice hrají bez střídaní tak ať hrají rychleji a nenechají je odpočinout a od druhé čtvrtiny kluci na ně vlítli a za chvílí se obraz hry začal pomalu a jistě měnit a postupem času Vršovicím začínali docházet síly a od třetí čtvrtiny jsme je začínali přehrávat a to se odrazilo i na celkovém výsledku kdy jsme nepřízniví stav otočili na konečných 9:7. Klobouk dolu před Vršovicemi i když starší ročník, ale na hřišti i když posledních 12 min sotva pletli nohama tak bojovali až do konce. Musím pochválit naše kluky jak se k utkání postavili a dodrželi naši dohodu že vršky prostě uběháme a to je naše šance jak je porazit, což se nám nakonec, alespoň na našem hřišti podařilo.