Naplněná očekávání

SK Hostivař – Dukla JM 2009 (U11) – tým „A“ (G3A-U11)

 

 Tým „A“ nastoupil  v neděli 22.9.2019, poprvé v podzimní části soutěže, na domácím hřišti a proti známému soupeři předvedl to, co jsme slibovali a také očekávali. Pokud jste se přišli podívat, mohli jste vidět velmi pohledný fotbal s úžasnými okamžiky,  kdy předvedená hra překonávala leckdy i naše smělé představy. Byli jsme velmi potěšeni, že jsme dokázali udržet hru absolutně pod kontrolou. Přistoupili jsme k utkání koncentrovaně a velmi odpovědně. Tento přístup se také projevil ve skóre od samotného začátku.

Na prvním hřišti soupeř v první polovině utkání kladl velký odpor a výborný výsledek se rodil pomalu.  Snažili jsme se od začátku hrát svojí hru a kontrolovat míč po celé hrací ploše. Aktivně jsme napadali a důsledně obsazovali. Soupeře jsme stále drželi pod kontrolou a nedovolili jsme mu téměř nic. Jakoukoli snahu o korekci výsledku jsme dokázali ihned trestat postupným navyšováním skóre.

Druhé hřiště si od začátku budovalo jednoznačný respekt a už v první čtvrtině dokázalo jasně nastínit, kdo tady dnes bude dominovat. V druhé polovině utkání jsme již nepřipustili žádné pochybnosti a utkání jsme v pohodě řídili až do šťastného závěru.

Po utkání jsme si všichni s chutí zakřičeli náš vítězný chorál, který se zvučně rozléhal domácím areálem a doufejme, že bude znít v uších našich soupeřů ještě hodně dlouho.

Fakta z utkání:

1.hřiště:

Sestava : Meduna, Nevdasov, Tvrdek, Ešner, Šefraný, Topič, Válek

Výsledek : 15 : 3 (4 : 2)

Góly : 8x Topič, 5x Ešner, 2x Tvrdek

  1. hřiště :

Sestava : Dovolil, Vrána, Baleja, Enenkel, Bártů, Knápek, Nedvěd, Hiduts

Výsledek : 14 : 2 (8 : 1)

Góly : 6x Enenkel, 5x Knápek, 2x Nedvěd, 1x Baleja

Celkový výsledek : 29 : 5