Napínavé utkání

Motorlet – Dukla JM, A tým

Starší přípravka, ročník 2009

Mistrovská utkání ve všední den, po celém dni stráveném ve škole, nám dlouhodobě nesedí. Kluci jsou unavení, na fotbal se nedokážou soustředit tak, jak by bylo potřeba. Bohužel svá domácí utkání začal po Aritmě na všední dny plánovat i Motorlet. Kromě faktu, že v páteční odpolední dopravní špičce se nám z JM na druhou stranu Prahy dostává jen s velkými obtížemi, se k utkání scházíme ještě k tomu pozdě a ve stresu. I přes tento nepříznivý vítr odehráli naši borci v pátek, 12.10.2018 na Motorletu parádní, velmi napínavé a trochu vyhrocené utkání. Opět nám chybělo trochu štěstíčka a celý zápas prohráli o dvě branky.

Sestava 1. hřiště: Meduna, Nevdashov, Válek, Tvrdek, Bártů, Ešner, Topič

Výsledek: 9 – 9

Čtvrtiny: 2 – 3, 1 – 4, 2 – 0, 4 – 2

Průběh utkání jak na houpačce, ale celkový stav se nám zde podařilo udržet na remízovém stavu. Tento zápas ozdobili dva výstavní góly Denyho Nevdashova, který vymetl obě pavučiny v soupeřově brance.

Sestava 2. hřiště: Dovolil, Kakos, Šefraný, Knápek, Baleja, Enenkel, Nedvěd

Výsledek: 8 – 6

Čtvrtiny: 1 – 1, 3 – 1, 1 – 2, 2 – 3

Na tomto hřišti nás trápila střelba a nedůslednost v obraně. Každopádně kluci se bili jako lvi! Jen opravdu málo stačilo k první a historické porážce Motorletu v dějinách Dukly JM, roč. 2009.

Celkový výsledek: 17 – 15 (poločas 7 – 9)

Branky Dukla JM: Ešner 4x, Baleja 3x, Nevdashov 2x, Bártů 2x, Tvrdek 1x, Enenkel 1x, Nedvěd 1x, Kakos 1x

Trenéři: Meduna, Tvrdek, Knápek

V dalším utkání hostíme na Mikulce nováčka soutěže – tým Střešovic, a to v neděli, 21.10.2018 ve 12,15 hod.