Napínavé utkání a smolná koncovka

Dukla JM 2009 (U11) – tým „B“ – SK Březiněves

 

 

Tým „B“ se již po druhé představil v domácím prostředí. Tentokrát proti soupeři, se kterým jsme před pár týdny sehráli přípravné utkání.

Od úvodního hvizdu jsme se do soupeře pustili s úžasnou razancí a velkým nasazením. Tento přístup byl naprosto okouzlující a odměnili jsme se dvoubrankovým vedením.  Klukům z Březiněvsi jsme nedali čas se nadýchnout a vytvořili jsme velký tlak. Bohužel se nám nepodařilo vytvořit si větší brankový náskok, který by generoval klid na našich kopačkách. Urputné zápolení vneslo nějakou tu chybičku do naší obranné řady, ale i přesto, jsme první čtvrtinu dovedli do vítězného konce.

Druhá čtvrtina  již pro naše barvy nebyla tak úspěšná. Soupeř, nejen že srovnal skóre, ale postupně získával převahu a naši kluci se postupně dostávali pod tlak soupeře. Třetí třetina byla pro vývoj utkání rozhodující a manko na naší straně se i přes velikou snahu všech hráčů nepovedlo srovnat. Kluci si zaslouží pochvalu i když se nám nezadařilo vše, co jsme chtěli. Předvedený výkon byl chvályhodný a také proto byl po zásluze odměněn přítomnými fanoušky dlouhotrvajícím potleskem.

Fakta ze zápasu :

Sestava: Zach, Kozlovskyj, Vlastník, Zemánek, Hiduts, Němec, Hoang Phi, Fedoryk, Meduna

Výsledek : 7 : 11 (4 : 5)

Góly : 3x Meduna, 2x Fedoryk, 1x Zemánek, 1x Vlastník