Napínavé utkání

Dukla JM, tým B – ELFA

Ročník 2009

Třetí kolo jarní části mistrovské soutěže našeho B-týmu jsme odehráli v poslední dubnovou neděli proti týmu Fotbalové Akademie Eugen Link (ELAFA). Soupeř, který nastoupil v sestavě, jež čítala tři o rok starší hráče než je naše kategorie, kladl zřetelný odpor a od úvodního hvizdu bylo jasné, že nám nic nenechá zadarmo. Utkání se výsledkově přelévalo z jedné strany na druhou a celý průběh byl velice napínavý. Kvalitní předvedená hra našich borců podpořená o hezké fotbalové akce v útočné fázi se musela nejen líbit divákům, ale zajistila nám i nejtěsnější vítezství a cenné tři body.

 

Sestava:Zach, Vihan, Kozlovskyj, Němec, Vlastník, Meduna, Dovolil, Bártů, Válek, Enenkel, Foltýn, Zemánek

 

Střelecky se utkání velmi vydařilo naší brankářské naději Kubovi Dovolilovi, který soupeře pokořil celkem šestkrát a ještě alespoň tři vyložené šance spálil. Každopádně byl ve velké herní pohodě a střelecky při chuti. Urputnost a bojovnost zajistila i Ondrovi Bártůčtyři střelecké zářezy do pažby a jsme upřímně rádi, že po vleklých zdravotních problémech v průběhu zimního období se konečně hezky rozehrál. S nožem na krku nastoupil na hrotu Mára Enenkel, kde cílem bylo zvýšit střeleckou produktivitu, což se podařilo, byť na poslední chvíli v závěrečném dějství hry, kdy Marek nastřílel hattrick. Ostatní kluci utkání poctivě odpracovali s většími či menšími individuálními výkyvy.

 

Výsledek: 14 – 13

Čtvrtiny: 2 – 2, 2 – 3, 5 – 3, 5 – 5

Branky: Dovolil 6x, Bártů 4x, Enenkel 3x, Foltýn 1x

 

Ostatní výsledky uplynulého kola: Čakovice – Březiněves 6:12, Vinoř – ČAFC 13:8, Bohnice – Podolí 2:14, Barrandov – Hamr 6:17

 

Trenéři: Dovolil, Meduna, Knápek

 

Utkání pravdy nás čeká s jedním z nejsilnějších soupeřů soutěže, týmem Březiněvsi, a to v pátek, 03.05.2019 od 17.00 hod. na venkovním hřišti.