Na Ovčíně dvakrát čtvrtí.

V neděli 12.3. nás čekal předposlední turnajový víkend v rámci zimní přípravy.
Dva naše týmy se zúčastnili turnajů na Ovčíně.
Právě začínající jarní prázdniny nám sice trochu upravily původní nominace, ale ani to pro nás není důvod se z turnajů na poslední chvíli odhlašovat, tak jako to dělají jiní. Tímto tedy děkujeme všem, kteří odjezd na hory o den odložili.

Dopolední turnaj odehráli Ondra Smolík (G), Deni Cabalová, Laura Šefraná, Kája Fišer, Max Šefraný a Kubík Štěpán.

Zápasy a střelci:

DJM – Union Vršovice (09) 3:0 (Kája 2, Deni)
DJM – ČAFC 2:3 (Max, Kubík)
DJM – Spartak Kbely 2:2 (Deni, Max)
DJM – D. Počernice 0:5
DJM – V. Žižkov 3:1 (Max 2, Kája)

Celkově jsme obsadili čtvrté místo.
Hodnocení:
Ve druhém zápase jsme zaspali úvod a proti Počernicím nám chybělo nasazení, za což nás soupeři po zásluze potrestali, jinak můžeme být s výkonem všech hráčů v dalším průběhu turnaje spokojeni. Až na již zmiňované výpadky jsme se snažili hrát pohledný fotbal a na některé individuální akce jednotlivců byla radost pohledět. Chce to jen vydržet v nastaveném tempu a i výsledky se časem také dostaví.

Na odpolední turnaj nastoupil tým v sestavě Maty Kuboš, Vojta Vaníček, Deni Cabalová, Ríša Volf, Sam Pařík, David Hubáček a Vláďa Anděl.

Zápasy a střelci

DJM – V. Žižkov 1:2 (Vláďa)
DJM – Nymburk 2:2 (Maty 2)
DJM – Střešovice 4:1 (Maty 3, Deni)
DJM – Meteor 1:1 (Deni)
DJM – Čechie Dubeč 2:2 (Deni, Vojta)
Ve velmi vyrovnaném turnaji co se týče výsledků, kde remízy všech zápasů převažovaly, jsme obsadili také čtvrté místo. K výkonu všech hráčů v turnaji nelze až na pár drobností nic vytknout. Ve všech zápasech jsme udrželi vysoké nasazení, prosazovali se v soubojích jeden na jednoho a neustále se dostávali do šancí. Jen škoda, že se nám jich nepodařilo využít více, jinak by i umístění v tabulce mohlo být lepší.
Bonusem navíc bylo, že si Maty Kuboš převzal cenu pro nejlepšího střelce turnaje (a to první zápas strávil v brance, než se vyměnil s Vláďou, který odchytal zbytek zápasů).