Na Jižák jsme přivezli bronz

Minicup – 2. Turnaj 8.10.2016

V sobotním sychravém ránu dorazila žlutá Dukla JM potvrdit výborné vítězství z úvodního turnaje, které znamenalo zařazení do prestižní skupiny A. Museli jsme oželet účast krále střelců minulého turnaje Lukáška, který byl nominován k ligovému derby s FC Háje. Jeho roli však bravurně zvládl Jirka Kakos, s osmi vstřelenými brankami byl spolu s jedním sparťanským útočníkem vyhlášen králem střelců turnaje dnešního! V turnaji jsme v úvodu dost nešťastně podlehli Dukle Praha, která vytrestala naše chyby v obraně a v posledním zápase jsme spravedlivě podlehli Viktorii Plzeň, která předvedla lepší kombinaci i fyzičku. S ostatními soupeři jsme si poradili rozdílem třídy a dnes vezeme na „Jižňák“ bronz!

Sestava: Filip Oth, Jáchym Topič, Jirka Kakos, Oliver Zouhar, Ondra Vamberský, Vojta Vrána

Trenér: Anděl Michal

Zápasy:

Dukla JM – Dukla Praha 0:2

Dukla JM – Březiněves 6:0 (Filip 3, Jáchym 3)

Dukla JM – Polaban Nymburk 4:2 (Jirka 2, Jáchym , Vojta)

Dukla JM – Dukla Praha dívky 7:0 (Jirka 4, Vojta, Jáchym, Oliver)

Dukla JM – Viktoria Plzeň 2:4 (Jirka 2)

Červená Dukla JM si čtvrtým místem v prvním turnaji vybojovala účast ve skupinách B, takže ani ji dnes nečekali v turnaji žádní lehcí soupeři. Start do turnaje se nám povedl, deklasovali jsme Benešov a čekali na další soupeře. Čafka, Dukla a Tempo byli dnes nad naše síly, přidali sme u pouze remízu s Kunraticemi a odvážíme dnes konečné páté místo. Slušný výkon podala většina kluků, nelepším naším hráčem však dnes byla Markétka. Blahopřejeme!

Sestava: Markéta Juhásová, Marek Hlinka, František Bednář, Bruno Hybel, Jakub Šlézar, Tomáš Plaza, Marek Mrozek, Miroslav Švátora, Lukáš Vaníček

Trenér: Andělová Jana, Mrozek Dušan

Dukla – Benešov 4:0 (Markéta, Marek, Fanda 2)

Dukla – ČAFC 0:4