Mohli jsme překvapit

FK Dukla JM : Admira Praha  4:32

1.hřiště sestava: Vagenknecht, Kapek, Míka, Štěpán, Krameš, Cafourek, Kočovský, Nguyen Kiet, Obergruber. Výsledek – 2:12

2.hřiště sestava: Hornek, Vožický, Petera, Hochmann, Vyjidák, Lejsek, Riedl, Nick, Nguyen F., Výsledek – 2:20

Shrnutí: K dnešnímu zápasu přijel lídr tabulky, naši kluci mohli pouze sami sebe překvapit a zápas si s klidnou hlavou užít, ať to dopadne, jak to dopadne. Na prvním hřišti kluci z roč.06 si nechali utéct první čtvrtinu 0:6 po jednoduchých chybách jsme góly darovali. Pak už kluci bojovali a dokonce poslední čtvrtinu uhráli 0:0. Na druhém hřišti nám chyběla ta bojovnost, která byla jen u některých. Kluci na hřišti zmatkovali, a základní věc, obsazení hráče při rozích jako by vůbec nebyla a padlo z toho hodně branek. Nutno ale uznat sílu soupeře a fotbalovost, která byla někde jinde. Sbíráme cenné a důležité zkušenosti v každém zápase, které nás budou posouvat dále.