Mnoho chyb

1 kolo Pražského přeboru mladších žáků – podzim 2020

FAAZ : FK Dukla JM  9 : 3  (6:3)

Sestava: Kornfeld,Novotný,Klápa,Hladík,Ondrášek,Cabala,Šalát,Bartusek

Střídající: Hrdlička,Naumkin,Oth,Kuboš,Moucha,Vaníček

Branky : Ondrášek,Klápa,Kuboš

Trenéři : Obergruber , Šturc, Kornfeld

Hodnocení trenérů:

Slunné sobotní ráno nás čekal soupeř prvního kola na Barrandově a to tým FA Zbura.Vstup do utkání byl úplně nevydařený,ospalý a plný chyb.Nedařilo se nic-rozehra převzetí balonu,souboje,přechod do útoku o zakončení ani nelze mluvit.Takže nebylo divu že po 15 minutách byl stav 6:1. Pak jsme si pár šancí začali připravovat,žel bohu mnoho z nich jsme nedokázali proměnit.Po první půli za stavu 6-3 jsme ještě věřili v možný zvrat utkání. Došlo k proházení některých postů a střídání byla již jen individuální nikoli celé sestavy a i díky tomuto jsme začali být vyrovnanějším soupeřem a převaha nebyla již tak dominantní.Mohou nás mrzet neproměněné gólové situace kterých bylo dost ale stejně tak můžeme být rádi za dobře postavenou naší branku, kde soupeř nastřelil celkem x brankovou konstrukci.Je mnoho věcí které je třeba zlepšit chceme li hrát vyrovnané zápasy se silnými soupeři,ale je třeba si také říct že to byl první ostrý zápas a tak se kluci hledají ,ale nesmíme již v dalších utkáních dopustit tolik individuálních chyb na hřišti, které stáli za celkovou vysokou prohrou.Bohužel nám také toto utkání ukázalo velké rozdíly u hráčů a je třeba aby na sobě začali hodně pracovat chtějí li se ještě v dalších kolech dostat na hřiště.

Příští utkání 12.9. od 15h na Mikulce s Meteor Praha.