Mladší přípravka na Julisce

Ročník 2006 a 2007 se zúčastnili turnaje „DUKLA MINI CUP“ který se odehrál na Julisce. Celý tým jsme se sešli ráno u metra Opatov a jeli společně MHD. Po úvodním ceremoniálů jsme nastoupili k prvnímu zápasu proti AC Sparta Praha. Hrálo se souběžně na dvou hřištích 2 krát 10 minut. Na jednom hřišti byl zápas vyrovnaný, bohužel na druhém už tolik ne. Druhý zápas proti Motorletu, opět stejný průběh. Třetí zápas s Aritmou, to bylo přesně naopak. Potom jsme šly všichni na oběd a po obědě nás čekal zápas o umístění s TJ Ruzyně o 7-8.místo. V tomto zápase jsme celkově vyhráli a obsadili celkově 7.místo. Soupeři byli hodně kvalitní, a někteří naši kluci to spíše pojali jako výlet místo školy. Nevadí, turnaj byl ve všech směrech  super. Po turnaji jsme šly na zmrzlinu a bylo vše OK a potom fotbálek proti roč.2005.