Mladší přípravka 2008 se poučila z chyb a přehrála Aritmu

 

Náš tým v sobotu opět ukázal svojí sílu, a přestože jsme se nesešli v optimální sestavě, standardní opory se vydali na maximum a noví kluci bojovali, co to šlo.

Z chyb proti Meteoru jsme se skutečně ponaučili a opět jsme se vrátili k naší kombinační hře s přesným zakončením a zaslouženě jsme vyhráli. Jelikož se jednalo skutečně o dobrý týmový výkon, není třeba dnes nikoho vyzdvihovat, všichni zaslouží pochvalu.

 

FK Dukla JM vs. Aritma Praha 26:7

 

1.hřiště: 19:3 (10:0)

Sestava: Danča Bednářová (B), Ríša Volf, Matyáš Cabala, Maty Kuboš, Vojta Klápa, Vojta Vaníček, Matouš Bryscejn, Jonáš Topič.

Střelci: Maty 6, Matouš 6, Matyáš 2, Jonáš 2, Vojta K. 2, Vojta V.

2. hřiště  7:4  (3:2)

Sestava : Matěj Jizba (B), Laura Šefraná, Denisa Cabalová, Max Šefraný, Vládík Anděl, Adam Ondrášek, Péťa Nádvorník, Máťa Čapek, Viktor Čadil.

Střelci : Adam 3, Vládík 2, Viktor, Denisa.

Jestliže některým týmům dělá problém systém soutěže ELITE, že postaví pouze jedno silné hřiště, my můžeme díky široké základně poskládat vždy 18 šikovných dětí a porazit kohokoliv. Abychom stále byli na vysoké úrovni, snažíme se v tréninku ty šikovné ještě více zrychlit, a ty pomalejší motivovat, aby se jim minimálně vyrovnali ;-).