Mladší přípravka 2008 poprvé v sezóně zaváhala.

V sobotu 17.10. jsme nastoupili na Mikulce k dalšímu soutěžnímu zápasu proti Meteoru Praha.

Slunečné počasí, i když pravda trochu chladnější, slibovalo, především pod dojmem posledních výkonů našich dětí, opět pěkný fotbalový zážitek. Jenže realita byla, jak už to tak občas bývá, úplně jiná.

FK Dukla JM vs. Meteor Praha 14:17 (6:10)

1.hřiště (9:9)

Sestava: Maty Kuboš (B), Matyáš Cabala, Deniska Cabalová, Matouš Bryscejn, Vašek Malina, Adam Ondrášek, Viktor Oth, Filip Kanclíř.

Branky: Matouš 2, Matyáš 2, Deniska 2, Adam 2, vlastní.

2.hřiště (5:8)

Sestava: Danča Bednářová (B), Max Šefraný, Laura Šefraná, Luky Kohoutek, Fíla Zámostný, Ondra Smolík, Kuba Kohout, Martin Volf, Štěpán Studený.

Branky: Fíla 2, Max, Laura, Štěpán.

Hodnocení:

Zápas nás zrovna nezastihl v nejlepším rozpoložení. Tým Meteoru se snažil hrát fotbal a byl mnohem živější než my. Nám se nedařilo téměř nic. Počínaje špatnou rozehrávkou od branky, přes nedostatečné bránění, nedůraz v soubojích jeden na jednoho, až po zbrklost v zakončení. Takže nám nezbývá, než pogratulovat soupeři k zaslouženému vítězství.

Ale i v nepodařeném zápase z naší strany lze najít pozitiva.

A to jsou především výkony dětí, které se k nám přidaly teprve v této sezóně a zatím sbírají zápasové zkušenosti. Jejich výkony jsou do budoucna velkým příslibem.

Druhé pozitivum, které je potřeba zmínit, jsou názory dětí z pozápasového hodnocení našich výkonů, kde s odstupem času dokázaly naprosto přesně vyjmenovat všechny chyby, kterých jsme se v zápase dopustili.

Tak nelze než si přát, že si z toho vezmou ponaučení do příštích zápasů.