MINICUP 2016/2017

V sobotu 24.9. odstartovala celoroční turnajová soutěž Minicup, tentokráte pro ročník nar. 2010. Tradičně se celý rok bude hrát v krásném areálu ČAFC na Spořilově.

Dukla JM přihlásila do soutěže hned dva týmy ( žlutý a červený), které jsou (zatím) výkonnostně rozdílné, neboť žlutí jsou kluci, kteří trénují se staršími kamarády v ml. přípravce a červení sbírají zkušenosti ve školičce. Na základě výsledků prvního turnaje budou týmy rozděleny do výkonnostních skupin, aby zápasy nekončily např. dvoucifernými výhrami jedněch a zklámáním druhých.

I.

Zkušenější žlutý tým nastoupil v pravé poledne proti pěti týmům a my musíme VŠECHNY kluky moc pochválit za přístup, soustředění, bojovnost a krásné fotbalové momenty, kterými (za vynikající podpory rodičů a prarodičů J) nedali soupeřům šanci a s plným počtem bodů turnaj ovládli. Lukášek se navíc stal nejlepším střelcem turnaje! Díky kluci, připravili jste všem krásné odpoledne.

Sestava: Lukáš Volf, Oliver Zouhar, Jiří Kakos, Ondřej Vamberský, Jáchym Topič, Filip Oth (v brance se vystřídali čtyři kluci a mají pochvalu, neboť v pěti utkáních obdrželi pouhé dvě branky!)

Zápasy:

Dukla JM – TJ Straky                               4:0 (Lukáš 2, Jáchym 2)

Dukla JM – Tatran Sedlčany                  2:1 (Jirka, Lukáš)

Dukla JM – ČAFC                                     5:0 (Lukáš 4, Filip)

Dukla JM – Lipence                                 4:0 (Filip 2, Ondra, Lukáš)

Dukla JM – Dukla Praha                         2:1 (Lukáš, Jirka)

II.

Školička postavila do turnaje červený tým, který přijel sbírat zkušenosti, učit se rozehrávat od branky, obsazovat protihráče , využívat volného prostoru pro založení útočné akce a získávat první body za dobře vykonanou práci. V konkurenci osmi týmů se však kluci rozhodně neztratili a odvezli si domů „bramborové“ medaile za krásné čtvrté místo!

Sestava: Bruno Hybel,Alex Kubín,Marek Hlinka,Fanda Bednář,Jakub Šlézar,Daniil Nevdashov,Martin Jakub Rychna,Daniel Míkovec

Zápasy:

Dukla JM – Dukla Praha dívky 1:3 (Fanda)

Dukla JM – Benešov                 2:1 (Mára 2)

Dukla JM – Dukla Praha           2:0 (Mára,Bruno )

O umístění

Dukla JM – Králův Dvůr             0:5