Marodka zasáhla

TURNAJ  HAMR-BRANÍK
27.11.2016
Ml.přípravka 2009

Na dnešní dopolední i odpolední turnaj jsme byli nuceni kvůli velkému množství omluvenek několikrát měnit sestavení jednotlivých týmů.Na konec se nám však  týmy podařilo poslepovat.Do hry jsme zapojili i 7 hráčů roč.2010 a několik kluků z minimální nebo žádnou zkušeností.

Dopolední turnaj
—————————
Sestava:
 Dovolil (G), Tvrdek , Enenkel , Volf , Nevdashov , Oth , Topič , Teplý , Baleja

DJM – 1.FK Příbram                    1 : 2
DJM – Viktoria Žižkov                0 : 3
DJM – SK Slavia Jesenice       4 : 0
DJM – SK Union Vršovice         1 : 3
DJM – FK Dukla Praha dívky    2 : 0

Prvního utkání je škoda měli jsme na remízu.
Žižkovu jsme dali příliš volného prostoru.
Ve třetím jsme měli výraznou převahu a proto výhra s nulou.Škoda ještě mnoha nedotažených akcí.
Proti budoucímu vítězi turnaje z Vršovic jsme kluky nabádali k důsledné, místy i osobní obraně a klukům se tak podařilo odehrát velice pěkné utkání s přiměřeným výsledkem.
V posledním trochu vyhecováném a vyrovnáném utkání proti dívkám z Dukly byli kluci nakonec úspěšní a zaslouženě vyhráli.
4.místo a celkové skore 8 : 8 není vůbec špatný výsledek.
Kuba vychytal 2x čisté konto,taky krása.

Branky: 
Teplý 3x ,Volf 2x , Tvrdek 1x , Baleja 1x , Enenkel 1x

Trenéři: Tvrdek , Knápek

Odpolední turnaj
—————————
Sestava:
 Kakos (G 2utk.),Válek (G 1 utk.), Zach (G 1 utk.) , Kozlovskyj (G 1 utk.) , Deré , Trůta , Vamberský , Vrána , Forman

Kluci se snažili, ale bylo to málo, za celý turnaj jsme bohužel nevstřelili ani gól a zaslouženě skončili poslední ze 6 týmů.Bojovnost nelze upřít, od zkušenějších i nějaké náznaky akce. U nových  hráčů však bylo vidět málo zájmu,pomalé řešení situací.Je co zlepšovat.
K malému zlepšení došlo po domluvě po prvním utkání a od druhého zápasu bylo vidět lepší obsazování a vracení se, ale bohužel dopředu nic moc.Za zmínění stojí aspoň 2x tyčka Jirky Kakose.

DJM – Dobřichovice     0:2

DJM – Aritma                  0:2

DJM – V.Žižkov               0:3

DJM – Žatec „A“              0:3

DJM – Žatec „B“             0:4


Trenér:
 Deré