Máme se v čem zlepšovat

Dukla JM ml.d. – FC Přední Kopanina  9:0 ( 4:0)

Hodnotenie zápasu:

V poslednom zápase si chlapci z chuti zastrielali, dostali šancu aj hráči z lavičky a neskalmali ma, mohli sme pridať oveľa viac gólov ale individuálne riešenie našich hráčov nebolo ideálne v zakončení a na tom musíme popracovať….

S podzimnou sezónou určite spokojný nie sme, postrácali sme zbytočne body, jediný súper ktorý bol lepší ako my, Braník, ostatné týmy sme mali jednoznačne zničiť….

Ani hra nebola v niektorých zápasoch nejako oslnivá a na hernom prejave, tiež popracujeme…..

Takže máme o čo hrať, máme sa v čom zlepšovať a po kvalitnej zimnej príprave kde nás preveria kvalitné ligové týmy určite budeme ešte lepší a silnejší….

Zostava:

Blumenthal -Hlavatý, Zatočil, Gill, Mikuda, Hovorka,Žebrakovský, Sonakiya, Krásny, Lebeda, Sanni – Benazouz, Altman, Kápička, Homola, Lerch

Góly: Lebeda – 4,

Žebrakovský – 2