Lépe to zvládnout nešlo…

ABC Braník – Dukla JM, A tým

Starší přípravka, ročník 2009

V pátek, 28.09.2018, jsme v Braníku, proti tradičnímu soupeři, odehráli další z řady mistrovských utkání, tentokráte s vítězným průběhem a jednoznačnou tečkou. Předvedli se v plném lesku naší dva desetigólový střelci, nicméně fotbal je kolektivní hra a bez podpory týmu by se naši ostrostřelci tolika neprosazovali.

 

Sestava 1. hřiště: Meduna, Nevdashov, Válek, Tvrdek, Bártů, Ešner, Nedvěd

Výsledek: 8 – 19

Čtvrtiny: 1 – 2, 2 – 5, 3 – 5, 2 – 7

 

Viděli jsme krásný, bojovný výkon. Odskákali jsme ho zraněním Válečka. Snad se mu podaří dát se rychle dohromady. Barťáčekzásoboval přední řady parádními přihrávkami, a proto se dařilo Ešnymuefektivně zakončovat. Celkový projev se dá hodnotit jako velice bojovný. Každý z tohoto týmu si dal gól. Snad kromě defenzivního štítu a čerstvého reprezentanta Prahy v mládežnických kategoriích a kapitána Dukly JM Denyho. Vůbec nevadí. Svou roli odehrál více než důstojně!

 

Sestava 2. hřiště: Dovolil, Vrána, Kakos, Knápek, Baleja, Kohoutek, Topič

Výsledek: 6 – 16

Čtvrtiny: 0 – 2, 0 – 3, 3 – 4, 3 – 7

 

V situaci, kdy vedeme 5 – 0 a hru máme naprosto pod kontrolou, očekáváme, že i druhou polovinu utkání dokážeme odehrát s čistým kontem. Nicméně – nestalo se tak. Ve druhé polovině utkání se nám obrana totálně rozsypala. Jak je to možné? Chyby z utkání budeme analyzovat a nápravná cvičení převedeme do tréninkové jednotky v příštím týdnu. Určitě je nezbytné vyzdvihnout výkon Lukyho Kohoutka, který svými 10ti góly a svou smrtelnou střelou levačkou dal utkání na tomto hřišti poměrně jednoznačný ráz průběhu. Odpovědně odehrál z obrany utkání Vojta Vrána, ale i tak máme na čem pracovat pro další zlepšení. Ondra Knápekzazdil v koncovce v podstatě všechno, co se dalo, ale na druhou stranu svojí snahou připravil pro Lukyho alespoň 4 góly. Bájaodehrál další famózní utkání, ale budeme v budoucnu pracovat na zklidnění jeho toku hlavových myšlenek.  Topidloodehrál fantasticky. Ale slovy klasika – když netrefím bránu, je kde brát? Zdravotní indispozici Jíry Kakosepro tentokrát omlouváme, příště to bude určitě lepší.

 

Celkový výsledek: 14 – 35

 

Branky Dukla JM: Kohoutek 10x, Ešner 10x, Topič 3x, Bártů 3x, Nedvěd 2x, Tvrdek 2x, Válek 1x, Knápek 1x, Kakos 1x, Baleja 1x, vlastní 1x

 

 

Trenéři: Tvrdek, Knápek

 

Příští utkání hrajeme v domácím prostředí na Mikulce, v sobotu, 06.10.2018- V domácím klání se utkáme v jihoměstském derby s rivalem z Hájů.