Kvalitně odehraný turnaj

Ondrášovka Cup 2018

Starší přípravka, ročník 2009

Stejně jako v loňském ročníku jsme na úvod sezóny odehráli kvalifikační turnajové předkolo pohárové soutěže pod názvem Ondrášovka Cup 2018. Do turnaje jsme byli nalosováni s poměrně kvalitními konkurenty, jako je FA Praha, Admira Praha, náš soupeř z prvního mistrovského utkání elitní soutěže, Uhříněvesa dalšími. Během jednoho dopoledne naši vybraní borci, kteří byli omluveni ze školní docházky, odehráli celkem 6 utkání, v nichž 4x zvítězili a 2x odešli ze hřiště poražení. V úvodním utkání právě proti tradičnímu soupeři z Admiry Praha jsme se nestihli probudit a dostatečně nabudit a s pozdějším posledním týmem turnaje jsme jasně prohráli. Po úvodní facce jsme se již částečně probrali a dokráčeli jsme k vítězství v zápase proti FA, kterou jsme jasně a sebevědomě přehráli. Ve třetím utkání proti absolutně neznámému soupeři z Fotbalové mládežnické akademie jsme dlouho vedli, ale v závěru utkání přišli o vítězství s pozdějším vítězem celého turnaje. Je to velká škoda, protože prakticky jediný gól v naší síti rozhodl o tom, že jsme turnaj nevyhráli. V dalších zápasech jsme již jasně dominovali, zejména na Uhříněvsi, kde sice nastoupili o hlavu větší soupeři, ale hrající tak nějak bez zájmu, si naši kluci vyléčili bolavé dušičky z úvodu turnaje. Zápasy proti kvalitním soupeřům, jako byla Jesenice či Vršovice, byli jasně v režii borců z Dukly JM.

Sestava: Dovolil, Nevdashov, Baleja, Bártů, Tvrdek, Knápek, Ešner, Nedvěd

Výsledky:

DJM – Admira Praha                         1 – 5 (Nedvěd)

DJM – FA Praha                                 6 – 3 (Ešner 3x, Knápek 1x, Bártů 1x, Nevdashov 1x)

DJM – Fotbalová ml. akademie        1 – 2 (Ešner)

DJM – Slavia Jesenice                        3 – 1 (Ešner 1x, Baleja 1x, Nedvěd 1x)

DJM – Čechie Uhříněves                   11 – 0 (Ešner 4x, Knápek 3x, Baleja 3x, Nedvěd 1x)

DJM – Union Vršovice                       3 – 1 (Ešner 2x, Knápek 1x)

Velký dík patří celému týmu, zejména však ostrostřelci Marku Ešnerovi a tahounům Ondrovi Knápkovi a Kájovi Balejovi.

I přesto, že jsme do dalších kol Ondrášovka Cupu díky 2. místu nepostoupili, nezbývá než dodat:

Pánové, bylo to krásné fotbalové představení! Držíme palce do dalších fotbalových zápasů v mistrovské soutěži!

Trenéři: Tvrdek, Knápek