Králem na domácím hřišti

Dukla JM 2009 (U11) – tým „A“ – AFK Slavoj Podolí

V sobotu 2.11.2019, jsme za nevlídného podzimního počasí, přivítali na domácím hřišti tým AFK Slavoj Podolí Praha. Tento tým jsme v posledních měsících několikrát potkali, a ne vždy se nám dařilo k plné spokojenosti.

Do utkání jsme tedy vstupovali s velkým odhodláním a elánem, nabuzeni velkou touhou po vítězství. Do karet nám hrála i skutečnost, že na domácím území jsme v této části soutěže byli vždy úspěšní.

Na obou hřištích, jsme bojovali o každý metr hrací plochy, důsledně jsme plnili svoje úkoly a ve shodě s předsevzetím jsme od počátečního dotyku s míčem drželi otěže utkání naprosto pevně v rukou. Vládli jsme ve všech fotbalových dovednostech a soupeře jsme téměř k ničemu nepustili. Byli jsme rychlejší, pracovitější a díky velikému nasazení jsme vítězili v osobních soubojích. Opět nás trochu potrápila efektivita proměňování jasných příležitostí, což jen dokazuje sedm nastřelených tyček na jednom hřišti. Statistiku držení míče k dispozici nemáme, ale herní dominance našich kluků byla naprosto přesvědčivá. O skvělé pohodě našich hráčů se soupeř přesvědčil i při odchodu z našeho areálu, kterým se rozléhal vítězný chorál na oslavu domácí neporaženosti.

Fakta ze zápasu :

1.hřiště:

Sestava : Meduna, Baleja, Enenkel, Knápek, Hiduts, Nedvěd, Fedoryk, Vrána

Výsledek : 16 : 2 (6 : 1)

Góly : 7x Knápek, 3x Nedvěd, 2x Enenkel, 2x Vrána, 1x Baleja, 1x vlastní gól

1. hřiště :

Sestava : Dovolil, Nevdashov, Šefraný, Tvrdek, Vrána, Ešner, Topič

Výsledek : 14 : 5   (6 : 1)

Góly : 8x Ešner, 4x Nevdashov, 2x Tvrdek

Celkový výsledek : 30 : 7