K dominanci nechybělo moc…

Turnaj č. 9

Starší přípravka, ročník 2009

S jednou defenzivní a jednou velmi ofenzivní sestavou jsme odehráli devátý turnaj v rámci zimní přípravy, první letošní na Ovčíně, a to v neděli, 17.02.2019. Měl to být souboj útočné úderné síly s neprůchodnou obrannou stěnou. Sami jsme byli zvědaví, jak takový souboj dopadne. Oba týmy si šly celkem cílevědomě celým turnajem za svými body. O tom, že červený tým nezíská vytoužené druhé místo v turnaji, rozhodl až poslední zápas proti nijak silnému Sokolu Malín, který naši borci, bohužel, nezvládli podle svých, ani podle našich představ.

Sestava žlutýtým: Dovolil, Baleja, Tvrdek, Knápek, Ešner, Hiduts, Foltýn

Naší útočné síle chybí jediné, a to více nastřílených gólů. Brzdí nás velký respekt ze soupeřů, snad i cizí prostředí, neznámý protivník. Zbytečně. Předvedenou hrou si tento tým s přehledem pohlídal všechny zápasy. Ani v jednom utkání jsme se nemuseli příliš strachovat o výsledek. Chyb je sice ještě celá řada, ale celkový herní projev je velmi slušný. První utkání, ve kterém jsme ztratily body za zbytečnou remízu, bylo znát, že kluci jsou po jarních prázdninách ještě nerozehraní, až ospalí.

Sestava červenýtým: Zach, Nevdashov, Vrána, Kakos, Topič, Vlastník, Kozlovskyj, Zemánek

Nešťastný vlastní gól a odevzdaný výkon v posledním utkání rozhodl o tom, že se červení umístili, trochu nespravedlivě, nebo alespoň neodpovídajíce hernímu projevu, až na čtvrtém místě. Kromě občas nakopnutých míčů se toho ale nedá klukům moc vytknout.

Výsledky:

Rokycany – DJM žlutá                       0 – 0

DJM červená – Dobřichovice            3 – 0 (Kakos 1x, Vrána 1x, Topič 1x)

Malín – Vlašim                                   0 – 3

Rokycany – DJM červená                  0 – 0

DJM žlutá – Malín                             2 – 0 (Baleja 1x, Ešner 1x)

Dobřichovice – Vlašim                      0 – 0

DJM žlutá – DJM červená                 1 – 0 (červení vlastní)

Rokycany – Vlašim                            0 – 0

Dobřichovice – Malín                        2 – 3

DJM červená – Vlašim                       1 – 1 (Vrána 1x)

DJM žlutá – Dobřichovice                 1 – 0 (Knápek 1x)